Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Łódzki!


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zostawił na ipodzie uwaga nie powiekszać:

A Pawlo po ostatnim meecie mówił że on zawsze wyczilowany jest na zdjęciach :D

Genialna mina! Patryk też

 

Za mało towaru było... <_<

 

Nie wytrzymałem i kupiłem Kindle. Sprawdzę co to cudo potrafi B)

 

LOL! Jak kupiłeś wersję bez odtwarzania muzyki to będzie fail roku!

 

 

 

 

____

... i co? i co?

Rano patrze na termometr, pi**zi jak 150, a ja pomykam w gustownych czarnych rękawiczkach, yea! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LOL! Jak kupiłeś wersję bez odtwarzania muzyki to będzie fail roku!

Mnie najbardziej przeraża milczenie Sheepa :D

(milczenie owiec?) lol

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka widze ze mieliscie okazje posluchac moich denonow zanim ja je dopadlem jesli to nie tajemnica ktorym canarem masz rekablowane denonki? co do kindla mam uzywam nawet teraz pisze z niego ale nie wpadlem na pomysl wgrana muzy on sluzy do czytania zeby nie bylo odtwazacz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

____

... i co? i co?

Rano patrze na termometr, pi**zi jak 150, a ja pomykam w gustownych czarnych rękawiczkach, yea! B)

 

 

takich mięskich :)

 

Łódzki dres by się ich nie powstydził!

 

Hejka widze ze mieliscie okazje posluchac moich denonow zanim ja je dopadlem jesli to nie tajemnica ktorym canarem masz rekablowane denonki? co do kindla mam uzywam nawet teraz pisze z niego ale nie wpadlem na pomysl wgrana muzy on sluzy do czytania zeby nie bylo odtwazacz jest.

 

Moje są rekablowane kablem Canare StarQuad. Co do dokładnych danych to nie pamiętam, ale to kabel zamawiany w pierwszym forumowym zamówieniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Wojtus pocieszyles mnie bardzo, znalazlem go w jednym z hamerykanskich sklepow ale koszta wysylki wyliczyli mi na 220 baksow oszolomy :) czekam wiec cierpliwie na canrka od Ciebie. Generalnie dla mnie kindle to zakup roku. Przy mojej mobilnosci net dzialajacy wszedzie bez kosztow to piekna sprawa.

Edytowane przez miaziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, krótka piłka. Robimy meet w ten weekend? Bo widzę, że trochę niemrawo w temacie. Chyba już wszyscy uporali się ze sprawami studenckimi i znajdą parę godzin ;) Rozmawiałem z Wojtkiem i jest za więc dwie osoby już są.

Edytowane przez Marcel1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Aallen i Roni tez, wiec juz 4 , ale w takim składzie to my sie co tydzień spotykamy. Jak nie dojdą co najmniej 2 nowe osoby nie widze sensu robienia meetu.

Dobry meet w Łodzi to już chyba mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności