Skocz do zawartości

O2 Headphone Amp


bartmalow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem poinformować forumowiczów ze na DIYAudio forum zbieraja zapisy na Kit do zbudowania Objective2 (O2) przenośnego wzmacniacza.

Wydaje sie ze to będzie świetne rozwiązanie dla tych którzy małym kosztem chca mieć świetny dźwięk ze swoich przenośnych urządzeń (i nie tylko).

Oto linki na forum oraz na bloga gościa od którego wszystko sie zaczęło:

http://www.diyaudio.com/forums/group-buys/195665-o2-amp-parts-gb-eu.html

http://nwavguy.blogspot.com/2011_08_01_archive.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Pierwsza wzmianka o tym ampie na naszym forum wyszła spod mojej klawiatury ale jakoś nikt się nie zainteresował. Mam nadzieję, że może teraz ludziki poczytają trochę o O2 i się zajarają.

 

W każdym razie ja zabieram się za składanie. Zbiorowe zamówienie na większym forum jest świetnym pomysłem, będzie można zminimalizować koszty. Jeżeli nikt więcej się nie pokusi o kita to pewnie zdam relację z odsłuchów gotowego ampa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

bartus1996 zbiera chętnych na zakup części

Mozna prosic o wiecej informacji o ile ktos takowe posiada ? Napisalem do bartus1996 z prosba o jakies info i jak na razie cisza.

 

On tym sie nie zajmuje. To kto prowadzi te zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie on to wychodzi na to ze nikt. Panowie bedziecie cos organizowac ? Przy ostatnich "przekretach" Imo lepiej by bylo zeby ktos zaufany sie za to zabral.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile bartus mało znany jest na forum, to ja mogę za niego poswiadczyc własnie pozytywnie przeprowadzoną transakcją wymiany słuchawek po wczesniejszych testach(bez zaliczki!). Złodziejem to on nie jest ;) Ale człowiek się jakoś bezpiczniej czuje, gdy robi to taki Forza :P

 

Pozdrawiam ;)

wrq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze sam bartus - jest chyba nie bardzo wszystkim zainteresowany. Takie przynajmniej odnioslem wrazenie piszac do niego z zapytaniem co pozostalo bez odpowiedzi po dzis dzien.

 

Tak na marginesie Forza - jak idzie skladanie tego malucha ? )jakies wstepne opinie co do dzwieku ?

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie to zaraz mogę napisać do gościa który miał dla mnie kity. GigereE przepraszam cię że nie odpisałem, poprostu miałem to zrobić później, a niestety miałem trudny tydzień i nie byłem w stanie. Czy są chętni na O2 jeśli tak to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Forzą, on juz swoje wyczekał i w koncu powinno dojść a możę i bedą jakiś małe zamiany.

 

My bedziem wiedzieć w co się pakujemy.

 

Ale liste chętnych można tworzyć, aby poźniej było sprawniej a może na już świeta dostaniemy prezenty :)

 

retter6

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie przyszło mi do głowy jedna rzecz, że jako zasilacz dla O2 chyba może służyć ładowarka apple ona ma 12V tylko nie wiem czy symetrczyne +-12V, bo takiego wymaga włąsnie O2, można działąc na +-9V ale pełnie możliwości daje własnie 12V.

 

Pytanie ile to bedzie ciagneło mA. Na łądowarce mam napisane 12V 0.67A i czy łądowarka podaje +12V czy symetryczne +-12V.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności