Skocz do zawartości

O2 Headphone Amp


bartmalow

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba będzie lepiej zamówić płytki z JDSlabs. Po pierwsze czas oczekiwania na płytki z drukowane.pl to chyba jakieś 2 tygodnie, a po drugie wyjdzie taniej (płytka to 29 zł a ship 24 zł).

 

Wychodzi w miare to samo. Lamiant z drukowanie.pl którego brał shady był naprawde dobry, ten z usa niewiadomo. Dodatkowo cło przy 6szt to juz 96$ +7$ship no i przesyłka może isc 7-21dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry for the confusion. The EHP-O2D is £186.99. The £100 is a deposit and acts as a contribution towards the final cost. Shipping to Poland will be £15.

 

Jak myślicie ile może kosztować złożenie takiego combo samemu?

Podbijam pytanie... do tych ktorzy skladali. Ile kosztowalo was to w calosci - wliczajac bude baterie zasilacz koszty wysylki etc?

Sam odac 99$plus ship + ewentualny "haracz" dla panstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, aż się 10 sztuk uzbiera. Póki co słabo to wygląda ale ja bym jeszcze poczekał. Najwyżej w przyszłym tygodniu się złoży zamówienie. Burgerking, zajmiesz się tym?

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODAC oficjalnie wypuszczony!

http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html

Poza tym niezły sklep -

http://www.headnhifi.com/index.php/shop/product/view/3/5 PCB za 17zł

Do tego części bez obudowy i zasilacza - http://www.headnhifi.com/index.php/shop/product/view/1/1

albo pełny zestaw z obudową zasilaczem za 260zł - http://www.headnhifi.com/index.php/shop/product/view/1/4

Do tego ze Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile będą sobie liczyli za wysyłkę?

JDS jest naprawdę tani, ale jeżeli okaże się, że Szwajcarzy są jeszcze tańsi - może jeszcze domówię od nich parę kitów do złożenia?

 

dziwna jest sprawa z obudową - nie wspominają jaki to model (modele?) - "full kit" (zawierający już obudowę) ma kosztować 74,95 CHF, a sama obudowa... 142,55 CHF.... pomyłka? a może "full kit" będzie zawierał jakąś badziewną, plastikową obudowę, a ta, którą można będzie dokupić osobno to jakiś high-end, godny osobnej recenzji? :P (szukałem po kodzie HNH-10080-BLK - bezskutecznie...)

 

ODACa już chyba sam się nie podejmę wykonać - poczekam i kupię sobie u Szwajcara, chociaż 99,99 CHF to sporo... poczytam, pooglądam foty... może nabiorę odwagi do samodzielnego zmierzenia się z tym tematem - trzeba iść do przodu <_<

Edytowane przez shady_slim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODAC nie jest dostępny do samodzielnego montażu ze względu na użytego chipa od USB tenora - nie można go kupić detalicznie i są jakieś ograniczenia.

Obudowa z tego co wyczytałem to B2-080

 

Pre-Assembled Board – Because USB and DAC chips are typically fine pitch surface mount devices they’re not very DIY friendly. To make matters worse, if you want 24 bits over USB with native Windows drivers, I’m not aware of any suitable chips that are available to DIYers. All the current solutions require licensing and/or some sort of contractual agreement. They’re not stocked by DigiKey, Mouser, Farnell, etc. And to further complicate things, they also require custom programming before they will operate correctly. That’s 3 strikes against DIY for high resolution USB DACs. The obvious solution was finding someone to co-develop the board with and handle all the contractual, assembly, programming and financial details so they could offer a pre-assembled board.
Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie nie widze problemów z poskładaniem ODACa, jedynie by nie uwalic chipa. Co prawda czasu to troche zajmie, ale to juz inna kwestia.

 

No to co ekipa sa chetni by czekac, a moze zapytac czy by nie sprzedali wcześniej ? :)

 

"The ODAC will be available mid/end of May 2012"

http://www.headnhifi.com/index.php/shop/headhifi/objective/objective/odac

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej każdy nie ma stacji lutowniczej do lutowania SMD, głównie chodzi tutaj o licencjonowanie chipa. Za to pomyślałem czy by nie napisać do YoYoDyne i od niego załatwić odaca jeżeli uzbierało by się większe grono na zbiorowe zamówienie.

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie nie widze problemów z poskładaniem ODACa, jedynie by nie uwalic chipa. Co prawda czasu to troche zajmie, ale to juz inna kwestia.

 

a ja - po przeczytaniu ostatniego wpisu NwAvGuy`a - widzę co najmniej dwa:

1. skąd weźmiesz schemat? NwAwGuy go nie udostępnia - wyjaśnił dlaczego.

2. nawet jak go kiedyś udostępni - czego nie wykluczył - będziesz miał problemy z nabyciem chipa do DACa (podobno nie jest przedawany detalicznie) i zaprogramowaniem układu do komunikacji po USB - no, chyba, że jesteś taki pro, że nie stanowi to dla Ciebie problemu...

 

możliwe, że w bliżej nieokreślonej przyszłości NwAwGuy zdecyduje się na upublicznienie schematu - wtedy może jakaś firma - być może nawet ta, która obecnie z nim współpracuje przy ODACu, zacznie sprzedawać kity zawierające chip DACa (o ile umowa licencyjna, na mocy której kupuje ona te chipy pozwala na ich odsprzedaż w postaci niezamontowanej) i gotowy, zaprogramowany chip do komunikacji USB - ale na to trzeba będzie poczekać....

Edytowane przez shady_slim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie nie widze problemów z poskładaniem ODACa, jedynie by nie uwalic chipa. Co prawda czasu to troche zajmie, ale to juz inna kwestia.

 

a ja - po przeczytaniu ostatniego wpisu NwAvGuy`a - widzę co najmniej dwa:

1. skąd weźmiesz schemat? NwAwGuy go nie udostępnia - wyjaśnił dlaczego.

2. nawet jak go kiedyś udostępni - czego nie wykluczył - będziesz miał problemy z nabyciem chipa do DACa (podobno nie jest przedawany detalicznie) i zaprogramowaniem układu do komunikacji po USB - no, chyba, że jesteś taki pro, że nie stanowi to dla Ciebie problemu...

 

możliwe, że w bliżej nieokreślonej przyszłości NwAwGuy zdecyduje się na upublicznienie schematu - wtedy może jakaś firma - być może nawet ta, która obecnie z nim współpracuje przy ODACu, zacznie sprzedawać kity zawierające chip DACa (o ile umowa licencyjna, na mocy której kupuje ona te chipy pozwala na ich odsprzedaż w postaci niezamontowanej) i gotowy, zaprogramowany chip do komunikacji USB - ale na to trzeba będzie poczekać....

 

nie doczytałem o tym ze nie sprzdają chipa:/ to co to za kit?? ODAC bez chipa :) po co sprzedawac auto pod konkretny silnik bez silnika ?

zaprogramowanie gotową aplikacjią nie jest trudne jakoś nie widze aby kazdy z nas miałby pisac kod

 

Z ciekawosci ktoś jeszcze chce kupic ODACa ? koszt w zł to ok 340zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty to nie czekasz na stacjonarna wersje ?

 

Tez myślałem o ODAC'u ale... Kosztuje trochę za dużo w stosunku do tego co oferuje. Główna bolączką jest jedynie wejście i zasilanie na USB , które de facto czyni go urządzeniem strikte pod kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności