Skocz do zawartości

O2 Headphone Amp


bartmalow

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie będę zamawiał płytki do O2, czy ktoś był by chętny podczepić się pod zamówienie ?? Płytki będę zamawiał ze strony drukowane.pl i wtedy cena zależy od ilości chętnych ( w najgorszym przypadku wyjdzie chyba 55 zł za płytkę). Można jeszcze zamówić ze strony JDSLabs.com ( wtedy koszt za płytkę wynosi chyba 29 zł + 25 zł za shipping) ale ja za bardzo nie znam się na zakupach za granicą więc ktoś by mi musiał pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo te 55zł. za szt. ale gdyby znalazło się więcej osób i cena spadła przynajmniej o połowę to bym był chętny na 2 szt.

Kolega shady_slim już zamawiał te płytki w drukowane.pl, więc może zeszli by z kosztów za shipping?

Edytowane przez jamelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytka: zamawiałem na drukowane.pl. wysłałem im pdf-y oraz pliki gerbera udostępnione przez NwAvGuy`a, ... w cenie ok. 50 PLN szt. można tak zamówić do 4 szt. płytek w jednym zamówieniu

 

płytkię można też zamówić na stronie jdslabs (10$ + 6,30$ dostawa) - nie widziałem na oczy tych płytek, więc nie wypowiadam się odnośnie ich jakości...

 

 

obudowa: zamówiłem na jdslabs. cena: 16$ + 6,30$ lub 7.x$ za przesyłkę. ...

 

czyli 32zł pcb i 23zł ship USA

34zł + ship PL jest w sumie dobrą cena, przynajmniej spokój z cłem

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epiphany-Acoustics popełniła faila, na blogu jeszcze nic nie ma nic oficjalnego o układzie zastosowanym w ODACU a oni już napisali że

This high end DAC is based on the TE7022L UAC1 engine ES9023 24 bit DAC chip.
xD

http://epiphany-acoustics.co.uk/our-products/e-dac-24bit-miniature-usb-dac/

 

Poza tym mają niezła ofertę ODAC+O2 za 100GBP w preorderze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mają niezła ofertę ODAC+O2 za 100GBP w preorderze.

Zeby sie ktos nie zdziwil ;) , preorder w Epiphany i owe 100£ to najprawdopodobniej pierwsza wplata calosciowej kwoty £186.99 za ODAC+O2. 2ga czesc placi sie jak zestaw bedzie gotowy. Tak dziala ich system sprzedazy w wypadku innych urzadzen. wiec tu nie bedzie wyjatku.

Edytowane przez GigereE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy... Tak czy siak jezeli ktos byl by zainteresowany lepiej zorientowac sie za wczasu i dla pewnosci zapytac Oliviera.

Zastanawiam sie czy nie wziasc samej kosci E-DAC ale cholera 100£ - robi sie to nie tanie... JDS labs ma sama plytke za 99$ - przesylka i oplaty celne wiec ten sam grzyb wyjdzie - szczegolnie ze bude pod JDS'arzeba dorzucic - tak czy siak.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epiphany - bo mam pod "nosem" ;)

JDS Labs - szczerze powiedziawszy unikam zakupow zza oceanu bez posrednictwa kuzynki, wiec nie wiem. Brytyjska poczta ma specjalny haracz pod sprzety podlegajace ocleniu ktory nazywa pieknie "Royal Mail Handling fee of 8£". Pare razy mnie nim poczestowala bo ktos dal za wysoka wartosc giftu etc. W takim razie jezeli JDL zaniza wartosc i wysyla jako gify - trzeba bedzie do nich pisac :)

 

Edit http://www.jdslabs.com/faq.php

Can you lower the customs value or mark as a gift?

 

Sorry, this is highly illegal. We utilize an automated shipping system which fills out accurate customs information on every package.

 

Customs agencies in some countries lookup products on the Internet to verify sellers' honesty. False customs information can create problems for both the buyer and the seller. Therefore, you should always abide by your country's customs regulations.
Edytowane przez GigereE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko byłoby znaleźć w USA sklep, który zaniżyłby wartość wysyłanego towaru i nie sądzę, aby JDS to robił.

nie wiem jaka jest wartość graniczna importowanego towaru, powyżej której nakładane jest cło. ja dotychczas brałem u nich 2 paczki o wartości <40$ każda (z dostawą) i cła mi nie naliczono (BTW zadeklarowana wartość była zgodna z prawdą).

zatem 3 płytki można zamówić u nich na pewno, może 4...

Edytowane przez shady_slim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mają niezła ofertę ODAC+O2 za 100GBP w preorderze.

Zeby sie ktos nie zdziwil ;) , preorder w Epiphany i owe 100£ to najprawdopodobniej pierwsza wplata calosciowej kwoty £186.99 za ODAC+O2. 2ga czesc placi sie jak zestaw bedzie gotowy. Tak dziala ich system sprzedazy w wypadku innych urzadzen. wiec tu nie bedzie wyjatku.

 

True. Napisałem do nich i dostałem taką odpowiedź:

 

Sorry for the confusion. The EHP-O2D is £186.99. The £100 is a deposit and acts as a contribution towards the final cost. Shipping to Poland will be £15.

 

Jak myślicie ile może kosztować złożenie takiego combo samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności