Skocz do zawartości

SUPERLUX HD681 w MP3Store


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspominałem nic o modelu, z serii RS180 - w tej chwili zmienilismy juz cene na 1080zł ale docelowo tak jak pisałem. Jeszcze wczoraj czy przed wczoraj były za 999zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zakupili wcześniej, znam cene zakupu, za taka kase jak oni sprzedaja nie da rady teraz sprzedać aby jeszcze zarobić. Druga opcja współpracują z nimi dłużej, nasze to pierwsze zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto pomyśleć nad świąteczną promocją na Superluxy

;)? Choćby dla paru pierwszych klientów, którzy jakby nie patrzyć ryzykują trochę w ciemno zakup bo nie jest to zbyt popularna marka ani tym bardziej wszystkie jej modele. Sam się zastanawiam nad HD-661 jednak mam pewne opory bo Polskiej recenzji/opisu brak.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może warto pomyśleć nad świąteczną promocją na Superluxy

;)? Choćby dla paru pierwszych klientów, którzy jakby nie patrzyć ryzykują trochę w ciemno zakup bo nie jest to zbyt popularna marka ani tym bardziej wszystkie jej modele. Sam się zastanawiam nad HD-661 jednak mam pewne opory bo Polskiej recenzji/opisu brak.

 

hahaha promocje to mozna robic na duzej marży lub jeśli jest się dystrybutorem i samemu reguluje cene, tu nie ma z czego urwać, nie wiem piszcie na dane kontaktowe sklepu, załóżcie temat z postulatem o rabaty, ja nie decyduję tylko szefowie w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha promocje to mozna robic na duzej marży lub jeśli jest się dystrybutorem i samemu reguluje cene

 

No racja. Jak ktoś ma mp3store pod nosem to może kupić. Ale 20zł różnicy w cenie przy wysyłce to dość dużo...

 

nie wiem piszcie na dane kontaktowe sklepu, załóżcie temat z postulatem o rabaty, ja nie decyduję tylko szefowie w warszawie

 

No tak góra nie zawsze zna sytuacje na rynku.

 

Tak więc automatycznie duża część chętnych odpada... Ja jako klient pójdę po po prostu tam gdzie będę miał taniej.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, brawo, wybraliście chyba najciekawsze modele :) dobrze, że to wreszcie doszło do skutku. Chętnie przetestuję 661, bo czaję się na nie od dłuższego czasu, a jedynym źródłem do tej pory był eBay.

Tak na marginesie - jakiś czas temu widziałem kogoś w autobusie w HD660 i o dziwo nie wyglądało to jakoś tragicznie, na zdjęciach wyglądają na większe.

 

/edit:

poczytałem o tych HD661 i wychodzi na to, że są jasne i mają trochę mniej basu niż HD681. Szkoda, bo jednak szukam czegoś ciemniejszego w tej chwili ;] ale generalnie recenzje mają bardzo pozytywne. Cytując tytuł recki z head-fi - Superluxom znowu się udało ;)

Edytowane przez Q_nik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Q'nik obawiam się, że HD661 będą dla mnie zbyt jasne i ze zbyt małą ilością basu :/ Szkoda bo design bardzo mi przypadł do gustu. Jak mi się nie spodobają to może trzeba będzie wrócić do JVC HA-750M...

 

Poprzednie modele bardzo się zmieniały po wygrzaniu czy raczej nie? Bo my się tu napalamy na odsłuch out-of-box, który może być tyle warty co nic... Pamiętam jak kupowałem AKG K420 w mp3store... Jakbym miał możliwość wyjęcia z pudełka i posłuchania przed zakupem to w życiu bym ich nie kupił. Byłem lekko załamany na początku ale po paru dniach grały dobrze, nawet bardzo dobrze :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się słuchać 661 raz i krótko to co zapamiętałem: na pewno słuchawki jasne, ale mające naprawdę sporo basu taki trochę miszmasz jasna przejrzysta góra i ciemny dół. Słuchałem tego na hybrydzie z dobrego źródła wiec trzeba tez na to poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do HD660 potrzebny Ci wzmak. One nie są portable - choć wiadomo zawsze znajdzie się jaki zapaleniec.

 

Nie wiem które cieplejsze, natomiast HD661 z opisów są ocieplone, ze zrównoważonym, ale w kierunku jasności dźwiękiem.

 

Ogólnie w porównaniu do moich senek to i HD668B jak i HD681 wydają się ocieplone ;). Więc z superluxami nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności