Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Superlux HD-681


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie!

Jest sobie taka aukcja:

 

http://allegro.pl/superlux-hd681-pokrowiec-i-redukcja-promo-krk-i2402239168.html

 

najtaniej na allegro, wiadomo - zainteresowało mnie. Chcę kupić, ale na tej aukcji słuchawki te różnią się tym, że mają dopisek B, czyli są to Superluxy HD-681 B. Powiedźcie mi czym to się różni? :) Słyszałem, że są one bardziej zrównoważone, a F to są te bardziej "płaskie". Tylko nie wiem czy kupować tą wersję B, czyli tą bez żadnego dopisku, która jest o 5zł droższa, którą tak wszyscy zachwalają. :)

 

No nic, czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez ronin76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie!

Jest sobie taka aukcja:

 

http://allegro.pl/su...2402239168.html

 

najtaniej na allegro, wiadomo - zainteresowało mnie. Chcę kupić, ale na tej aukcji słuchawki te różnią się tym, że mają dopisek B, czyli są to Superluxy HD-681 B. Powiedźcie mi czym to się różni? :) Słyszałem, że są one bardziej zrównoważone, a F to są te bardziej "płaskie". Tylko nie wiem czy kupować tą wersję B, czyli tą bez żadnego dopisku, która jest o 5zł droższa, którą tak wszyscy zachwalają. :)

 

No nic, czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Jak widzisz http://www.superlux....ries_web_en.pdf

 

hd681 mają czerwone ringi

hd681 F maja jasno szare ringi

hd681 B mają szare-ciemno szare ringi

 

Aukcjie którą podałes zdjecia ma hd681 a opis hd681B. W tym PDFie masz też charakteystyki zobacz co ci pasuje. Ja lubie zwykłe hd681.

 

Wystarczy przeczytać temat a nie zadawać pytania.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba musi dobrze sie trzymac plastiku ale wszystko schodzi i tak z czasem. Warto ?

 

Metalowe ? Widziałem w 681 podmienione ringi od akg ? jakis zagraniczne forum. Pytanie po co , no chyba tylko dla zabawy?

Bardzo łatwo sie tym pokaleczyc, naprawde sporo roboty jest przy takich pierścieniach koszt tyle co słuchawki chcesz? Myslę ze nie.

 

Acz z brązu by wygladały czadersko!!! Czarne słuchawki i złote pierścienie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można srebrny lub złoty lakier położyć. Mi wystarcza jasnoszary (podkład) - powinien pasować do padów, które mam do założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie ukończyłem prace nad swoimi. Pomalowane ringi, filter mod, rozgięty pałąk, zmienione pady i kabel - wyszło mega wygodnie i nie kłują już tak w uszy, aczkolwiek została dość wyeksponowana górna średnica.

Poniżej parę fotek.

DSC_6756.JPG

DSC_6759.JPG

DSC_6760.JPG

DSC_6761.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od Senków HD540. Słuchawki z nimi i z rozgiętym pałąkiem są wygodniejsze od HD600 (przede wszystkim dlatego, że lżejsze ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od akg k240, koszt ok 80zł, do tego ja pod pada wsadziłem jakies 8mm gabke, ew scinki z nowej skarpety.

Pisze to juz chyba 4 raz, czemu ludzie nie czytacie poprzednich postów, tam jest tyle wiedzy.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtarzam i powtarzać będę - wszelkie wymiany padów w tych słuchawkach to zwykłe przeinwestowanie :) Najprościej odmierzyć kawałek przewodu elekt. 3x1,5 i wsadzić go sobie... no chyba sam wiesz eGzysTens gdzie;) ponoć podniesienie padów wpływa na komfort - próbowałem i nie widzę różnicy, cokolwiek póki mnie spróbujesz to się nie dowiesz

Edytowane przez ratajczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od czego na forum jest wyszukiwarka? Właśnie do takiego celu aby nie czytać miliona stron, tylko wyszukać to co jest potrzebne.

+

#Słuchawki do :

-Rocka

-Metalu

-Klasycznej

 

#Chciałbym żeby dobrze było słychać wokal

 

#........................były szczegółowe

 

Wacham się pomiędzy:

-Superlux HD 681

-Superlux HD 681B

 

Proszę doradźcie mi.

 

Odpisałęm ci na Twoją PMke

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności