Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanalowe - alternatywa dla NuForce NE 6


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

miałem słuchawki NuForce NE 6. Bardzo mi się podobał wydobywający z nich dźwięk. Niestety żywot tych słuchawek dobiegł końca. Szukam teraz czegoś z podobnym brzmieniem, słucham głównie rapu więc bas w NE 6 był idealny. Co byście polecali w podobnej cenie? Byłoby super gdyby nawet były tańsze. Nie chcę już NuForce, bo jak to się mówi nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki :)...

 

Chciałbym nadmienić, że będą one grały z iPodem Nano 3G

Edytowane przez mati1414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dopłacić to trudne pytanie, na które ciężko dać jednoznaczną odpowiedź, bo strasznie mało osób słuchało ProAlpha, ale na pewno nie są gorsze od M9. Na zagranicznych forach ludzie je chwalą. Co do porównania do NE-6 - będzie na pewno podobnie, ale czy tak samo to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następcami Ne-6 są Ne-700X.

Mam je od 2 miesięcy. Myślę, że już się wygrzały. Używam ich do odsłuchów kiedy wypalam CD lub filmy DVD z komputera. Porównywałem je z nausznymi Sennheiserami HD-580 które są dużo droższe. Te nowe NuForcy mają genialny bas jak na takie maleństwa. poczytaj inne moje posty na mp3store. Generalnie warto zapłacić ok. 170zł. W tym przedziale cenowym raczej nie ma lepszych. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności