Szczuru

Jak Zaktualizować Firmware W Zen Nano Plus?

6 postów w tym temacie

Mam kilka pytań odnośnie aktualizacji firmware'u. Mam creative zen nano plus. A oto pytania:

1. Czy jest jakaś wersja firmware'u, który spolszcza menu? I gdzie go można ściągnąć?

2. Jak zainsalować firmware.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To kolejne pytanka:)

3. Jak zrobić backupa sterowników znajdujących się w odtwarzaczu

4. Czy możesz mi dać lespzą stronkę z objaśnieniem jak zmienić firmware(chodzi mi o to, aby w każdym punnkcie był obrazek jak to zrobić). Z góry thx.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ściągaj firmwaru z localizeit. Właśnie zrobiłem sobie aktualizacje wszystko ok ale piosenki nie chciały się wgrywać. Wróciłem do starego oprogramowania i teraz MuVo włacza się na 2-3 sekundy i wyłacza. Dzisiaj jeszcze coś pokombinuje a jak nie to pozostaje centrum pomocy Creative'a badź serwis albo nowy odtwarzacz.

EDIT--> Uff udało się MuVo uratowany jedyny plus tej całej akcji to chyba to, że nie ma blokady głośnoći pomimo firmwate od Creativa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdy włańczam Zen Touch pojawia się Firmwale problem a potem Recovery mode. Gdy podłączego go do kompa wykrywa mi go lecz jako 20 MB. Gdy chce cos skopiowac to tez wyskakuje błąd, że nie mam uprawnień do tworzenia tego elementu. Korzystałem z tego opisu co wyżej i gdy włańczam Reload OS a potem na kompie Firmwal, w programie wyskakuje mi żeby podłączyć Zena a on przecież jest podłączny. W menedzerze urządzeń wykrywa go jako Creative Zen Touch. Pomóżcie !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EDIT--> Uff udało się MuVo uratowany jedyny plus tej całej akcji to chyba to, że nie ma blokady głośnoći pomimo firmwate od Creativa.

Blokady głośności? Czyli ma więcej niż 5mW/kanał? Gra głośniej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta