Skocz do zawartości

Soundmagic P30


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy udana? Mam je od 5 minut na głowie i nie zachwycają. Mam nadzieje że, jak w przypadku P20, wygrzewanie odwróci sytuację o 180 stopni. Teraz, graja ciemno. Z ociężałym basem, zamgloną średnicą i nie wyraźną górą. Zero kontroli. Jest na prawdę słabo. Ale tak jak wspomniałem, w P20 parędziesiąt godzin grania daje ogromne zmiany, na plus.

 

Co do konstrukcji. Pod tym kątem można brać w ciemno. Ani trochę to nie przypomina P10 i P20. Są bardzo wygodne. Lekkie. Mięciutkie pady z sztucznej skóry, pałąk został obity takim samym materiałem. Docisk na tyle silny aby słuchawki podczas chodzenia czy ewentualnego biegania nie spadły nam z głowy. Bardo dobry efekty izolacji.

Pałąk rozsuwa się z lekkim klikiem. Identycznie jest podczas składania muszli do środka. Plastiki są na przyzwoitym poziomie. Nie ma śladów po odlewach, wszystko ładnie spasowane. Cała konstrukcja montowana jest za pomocą śrubek. Wygląda to bardzo solidnie. Kabel też niczego sobie. Wtyk już klasyczny w SMach. Kątowy z nazwą firmy. Kabel w dobrej gumie, z tych co się nie plączą. Jedno strony, giętki, średni efekt pamięci.

 

 

Technikalia:

Driver:Dynamics 40mm Neodymium Driver

Frequency range:20Hz~22KHz

DC Resistance:32±4.8Ohms

Sensitivity:108±3dB at 1KHz/mW

 

 

DSCF2010.JPG DSCF2011.JPG DSCF2012.JPG

 

DSCF2013.JPG DSCF2014.JPG DSCF2015.JPG

 

DSCF2017.JPG DSCF2018.JPG

 

DSCF2019.JPG DSCF2020.JPG DSCF2021.JPG

 

DSCF2022.JPG DSCF2023.JPG DSCF2024.JPG

 

DSCF2025.JPG DSCF2026.JPG DSCF2027.JPG

 

DSCF2028.JPG DSCF2029.JPG

 

 

Strona producenta.

DSCF2016.JPG

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już wiem w czym problem. Muszle się zasysają. ;D I dla tego taki słaby dźwięk. Nie można ich docisnąć przy zakładaniu. Inaczej wytwarza się podciśnienie które nie pozwala pracować przetwornikom (dla tego miałem takie dziwne wrażenie jak je zakładałem). Wtedy grają znacznie lepiej. Ale wierzę że wygrzanie im jeszcze dużo pomoże.

 

Update, są zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Widać co uszy to inne oczekiwania

 

Do mnie dojechały dzisiaj, powiem wprost zwaliły mnie z nóg...

 

Spodziewałem sie słuchawek na poziomie max hp500 a one grają dla mnie ciekawiej niż k450!!

Póki co faktycznie nieco brak im kontroli ale są tak cholernie dynamiczne i lekko podkolorwane... idealne słuchawki do drumów dubstepów i pochodnych, z cowonem c2 grają wybornie, z mnóstwem detali, dużą sceną, świetnym wybrzmiewaniem każdego z pasm i lekko dominującym basem.

 

 

Pierwsze skojarzenie jak je założyłem na głowę - beyery t50p...

 

Osłucham sie i napiszę coś więcej bo się strasznie nimi podjarałem i zaraz nawypisuje bzdur których się będę później wypierał :D

 

Jak na teraz to przy cenie 299 biore je dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je właśnie, grzeją się^^ stosunek ceny do jakości- bardzo dobry. bardzo ciekawy produkt, nie chce zapeszać ale to będzie jeden z lepszych produktów. Mnie zszokowała ich wygoda- tłumią nieźle! Jednak nie cisną!

 

ps. na razie świeżo grają dość ciemno i w taką V. (nie mylcie ciemno z ociepleniem). i ten bas fakt- zostaje na dłużej, ale naprawdę jak na razie prosto z pudełka- świetne.

 

edit 2- myślałem że są 100 zł taniej, teraz tak patrząc do 300 zł, to w sumie ciężko orzec, muszę zdobyć k450 by porównać, bo to ich w sumie konkurent no i 518. (jeśli mowa tutaj o portable, choć niby cal też są portable dla niektórych :D )

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie produkt wzorcowy ! Wygoda, tłumienie , brzmienie naprawdę dobre i fajne.Dźwięk dość ciepły ale i naturalny,czysty.Basu faktycznie może być ciut za dużo,ale przy dobrym źródle jest dobrej jakośći i schodzi całkiem nisko.Środek leciutko wycofany, naturalny- nie ma słodzenia.Góra szczegółowa,zrównoważona na swoim miejscu.Jedyne co nie trudno zauważyć to scena i holografia która nie powala na kolana.Separacja instrumentów jest na dobrym poziomie,szczegółowość zależy co kto lubi,według mnie wystarczająca- na poziomie nadającym się do słuchania poszczególnych instrumentów jak i czerpania przyjemność z ogółu. Bardzo ciężko im zagrać w głąb, no ale nie zapominając że to konstrukcja zamknięta i tak są to bardzo dobre słuchawki.Według mnie z takim rozmiarem jedynie Bayerdynamic T50 sa lepsze, ale za jaką kwote....K518, k450 pozostają w tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zaraz po wyjęciu z pudełka grały duzo lepiej, może jeszcze potrzebuja pare godzin. Teraz po ok 100h zrobiły się ciemne, ale nie zamulone. Na pewno są bardzo wygodne i mogą sie podobać. ja bym jeszcze je pomęczył przez drugie 100h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności