Skocz do zawartości

Szukam kierownicy do PS3


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kierownicy do GT5, głównie, ale patent ma byc taki, że tania. :D Nie jestem juz hardcorem w gamingu, ale lubie sobie pośmigać. Tania nie ze względu na zasób portfela a raczej na tajfun buszujacy po domu - córeczka. Kto ja widział u mnie w sklepie ten wie(prawda Azahiel?). Żal, że zniszczy coś drogiego, no i gram przeważnie w nocy góra 1-2h i tylko 2/3 razy w tygodniu wiec bez sensu jest ładować 500zł w kierownice. Wolę 200/300zł + 3 uzywane gry :)

 

 

 

 

Ps. wreszcie przyzwyczajam sie do grafiki PS3, ale i tak tesknie za 360

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę http://allegro.pl/logitech-driving-force-pro-pc-ps2-ps3-i1631984704.html

 

Jeśli się nie uda to poluj na inną używke tego modelu. Niczego tańszego, nowego nie opłaca się kupować.

 

Co do MOMO racing to działa z PS3 ale ma strasznie mały kąt obrotu i używając jej z ps3 trzeba jednocześnie trzymac pada pod ręką bo momo nie ma na tyle przycisków ani krzyżaka żeby dało się po menusach chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 249.95 euro = ~991zł? Jeszcze mnie nie je... na tyle aby wydać prawie tysiaka na kierownicę. <_<

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kierownicy do GT5, głównie, ale patent ma byc taki, że tania. :D Nie jestem juz hardcorem w gamingu, ale lubie sobie pośmigać. Tania nie ze względu na zasób portfela a raczej na tajfun buszujacy po domu - córeczka. Kto ja widział u mnie w sklepie ten wie(prawda Azahiel?). Żal, że zniszczy coś drogiego, no i gram przeważnie w nocy góra 1-2h i tylko 2/3 razy w tygodniu wiec bez sensu jest ładować 500zł w kierownice. Wolę 200/300zł + 3 uzywane gry :)

 

 

 

 

Ps. wreszcie przyzwyczajam sie do grafiki PS3, ale i tak tesknie za 360

 

 

nie prawda;p co do córeczki- pewnie się uwiesi na kierownicy- fakt musi być mocarna. Swoją drogą jako posiadacz ps2 pewnie też dużego wyboru nie mam jak driving force pro/gt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś to? Warto było? Lepsze niż Logi G25 czy G27?

 

Warte każdej złotówki :) Kupiłem ją bo moja wysłużona G25 zaczęła głośno chodzić a smarowanie nic dało, no i już od jakiegoś czasu marzyłem żeby mieć jedną kierownice która obsłuży wszystkie platformy. Z różnic, jest znacznie cichsza dzięki napędowi paskowemu oraz force feedback działa płynniej, gdzie w G25 potrafił być zbyt agresywny. Koło kierownicy jest fajniejsze bo grubsze (replika kierownicy z porsche gt2) i obite alcantarą a nie twardą skórą. Najlepszą rzeczą jest możliwość ustawienia wszystkiego z poziomu kierownicy (kąt obrotu, force feedback, opór, szybkość powrotu itd, itp) podczas gry bez wychodzenia do menusów oraz można ustawić sobie 5 profili więc do każdej gry wystarczy raz wszystko ustawić a potem zmiana to 2 kliknięcia. Przydatne zwłaszcza na konsolach gdzie niektóre gry nie mają praktycznie żadnych opcji. Przykładowo w gran turismo 5 nie da się zmienić kątu obrotu kierownicy na G25 no i dziwnie jeździ się bolidami bo trzeba się nakręcić przy zakrętach ;) Osobny akapit to pedała z wersji clubsport. Drogie bo 200 euro i długo biłem się z myślami czy warto ale cholercia WARTO. Kawał solidnego metalu, chyba nic nie jest plastikowe. Można sobie poustawiać twardość sprężyn, położenie pedałów, jak szybko hamulec ma łapać itd. Pedał hamulca jest progresywny czyli na początku miękki, a im dalej wciskamy tym robi się twardszy i nigdy go nie dobijemy, czyli zupełnie jak w prawdziwym aucie. Dodatkowo do pedała hamulca zamontowany jest silniczek do wibracji który sygnalizuje nam blokowanie kół przy hamowaniu. Oczywiście jego działanie (kiedy i czy wogóle ma się włączać) można sobie ustawić pod siebie. Ogólnie rzecz biorąc wspaniała rzecz jeśli lubi się symulatory. Jeśli jednak ktoś chciałby coś takiego żeby grać w nfs czy innego dirta to bez sensu. Zupełnie tak jakby kupić zestaw audio za kilkanaście (dziesiąt) tysięcy i słuchać na tym mp3 128 kbps. W grach typu richard burns rally, seria gtr, live for speed, iracing, GT5 naprawdę pokazuje klasę. W zręcznościówkach gra się fajnie ale z powodu prostego sterowania force feedback nie pokazuje pełni możliwości.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawać ponad 2000 zł na kierownicę to jest dla mnie przesada no ale jak ktoś lubi sobie zaszaleć za kółkiem bez wychodzenia z domu to dlaczego nie?Twój opis jest bardzo przekonujący co do tej kierownicy.laugh.gif Zastanawiam się jak wytrzymałeś te 2 miesiące czekania. blink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności