Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

1. Autor najlepszej recenzji otrzyma słuchawki Cresyn C720H, oraz będzie mógł zatrzymać testowany przez Siebie model (o ile nie będzie to ten sam którego wygrał)

2. Zdobywcy 2 oraz 3 miejsca będą mogli zatrzymać recenzowane przez Siebie modele

3. Spośród forumowiczów, którzy oddadzą ważny głos na dowolną recenzję biorącą udział w konkursie, zostaną rozlosowane: 2 pary słuchawek Cresyn CS-HP500 (kolor do wyboru) oraz 1 para słuchawek Cresyn CS-HP600.

4. Nikt nie zostanie pominięty. Osoby głosujące lecz nie piszące recenzji otrzymają 10% rabatu na zakup słuchawek marki Cresyn w sklepach MP3Store, natomiast osoby recenzujące, które pozostaną bez nagrody 15%(2)

 

1. Q_nik

2. noir7

3. bruno63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie doczytałem to mnie poprawcie ale rabat na zakup obowiązuje do końca maja, jest 29 a nadal nic nie napisane jak z niego skorzystać. Może dało by radę przedłużyć go do końca czerwca, żeby była szansa wykorzystania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie doczytałem to mnie poprawcie ale rabat na zakup obowiązuje do końca maja, jest 29 a nadal nic nie napisane jak z niego skorzystać. Może dało by radę przedłużyć go do końca czerwca, żeby była szansa wykorzystania go?

 

Tu masz lepszy rabat na słuchawki :)

 

http://forum.mp3store.pl/topic/77467-dzien-dziecka-oferta-specjalna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam za zwłoke. Termin powinien zostać przedłużony. Co do wysyłki czekajcie. Prawdopodobnie zostanie zlecony kurier na koszt MiP. Dalszy ciąg wkrótce

 

Ktoś te 3 pary wygrał?

 

będzie losowanie

 

edit: od tej pory każda ze spraw załatwiana jest indywidualnie z mario poprzez PW. Ewentualnie wyznaczy od kogoś do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności