Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO X3


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, dziwne, podpialem go z tyłu komputera, a więc chyba do USB z dobrym prądem, na oryginalnym kablu. No cóż, sprawdzę jeszcze inny kabel. A może rzeczywiście wolę dźwięk DAP.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smutny Joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat był już poruszany. Jest wręcz odwrotnie - jako DAC gra lepiej i potwierdziło to kilku użytkowników ze mną łącznie. Co nie znaczy, że akurat tobie taka prezentacja dźwięku pasuje.

Kurcze racja, po niezbyt długim ale jednak wnikliwym i intensywnym obcowaniu z X3 potwierdzam, DAC gra o wiele lepiej niż DAP, ja bym chciał coby odwrotnie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy jak Fiio X3 działa w trybie DAC USB pod PC i świeci się zielona dioda (bateria naładowana) to energię ciągnie z USB czy baterii i potem doładowuje?

 

Pytam, bo nie wiem jaki wpływ na baterię ma ciągłe podłączenie X3 do komputera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze bierze z usb i doładowuje co jakiś czas, lub po naładowaniu przełącza na zasilanie usb z wspomaganiem bateryjnym. Trzeba zobaczyć na pobór energii przez dany port usb

 

 

Wysłane z iPad Air za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś może wie jak podłączanie X3 jako DAC do PC wpływa na baterie? Nieprzerwane ladowanie urzadzenia w trakcie ladowania chyba nie wychodzi nikomu na dobre.
Da się to jakoś zablokować?

Podobne pytanie mam odnosnie Androida, X3 strasznie ssie energie z mojego telefonu, jestem w trakcie poszukiwań sposobow ograniczenia tego poboru od strony systemu android ale poki co nic nie znalazlem.
Jedyny ratunek to rozdzielacz Y na kablu USB OTG i powerbank, ale to nie rozwiazuje problemu ladowania X3 w trakcie uzywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam też miałem ten problem że fiio x3 pobierało prąd z telefonu/tableta korzystając z programu usb audio pro i jedynym rozwiązaniem było podłączenie fiio e10 a następnie fiio e10k (nie posiadają akumulatora) i grało to rewelacyjnie zostałem przy e10k. A fiio x3 zainstalowałem soft 2.1 i podłączone mam do kompa.

Pozdr. Ten soft 2.1 gra bardziej dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności