Skocz do zawartości

FiiO X3


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawia wrażenie takiego poręcznego. Znając grubość jacka w programie graficznym pozwoliłem sobie sprawdzić wymiary grajka (jeśli obrazek jest proporcjonalny :) ) i wyszło

grubość ~ 17,5mm (w najgrubszym punkcie) szerokość ~ 59mm wysokość ~ 118mm . Jak dadzą ładny materiał obudowy to będzie elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie czekamy na oficjalną premierę. Będzie fajne pudełeczko. ;)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

na head-fi pojawiło się info, że projekt niestety został zawieszony

 

No to pozostaje czekać na s:flo3 ...

 

eeee? a to cos o nim wiadomo?

 

Nie nie. Na razie cisza kompletna. Były jakieś przebłyski, że będzie to plajer bez touch screena, ale temat umarł pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fajnie by było,żeby ten player mozna było sczepić z FiiO E17. Czyli żeby miał wyjście Line Out poza słuchawkowym. Albo nawet jakieś cyfrowe.

 

[Edit] - z fotek wynika,ze ma Coaxial Out i Line Out. Połączenie tego, Wolfsona 8740, Obslugi FLAC, gapless playback, wyświetlania okładek i mamy coś fajnego. Wtedy olałbym HiFImana 601 :) . Bo na HM-901 nie liczę - bedzie droższy od AK 100.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było,żeby ten player mozna było sczepić z FiiO E17. Czyli żeby miał wyjście Line Out poza słuchawkowym. Albo nawet jakieś cyfrowe.

Albo żeby miał wbudowany wzmacniacz słuchawkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jak ma mieć wyjście na wzmacniacz ? Ja optowałbym za pilotem albo sterowaniem ze smartfona :)... Ale chciałbym aby ten player jak wyjdzie był na tyle fajny,że każdy by go chętnie kupił i nie musiał gonić króliczka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ciekawostek:

- price: in U.S is about $150 ~ $180, 20% higher in Europe because the VAT is different.

- The 18 pins dock is removed so X3 can't not docked into our E9/E09K

- Added build in Flash, maybe 8G, still support microSD card

- Hardware bass/treble/balance control, it is more useful than a software EQ which more easy in a MP3. the original design does not support any EQ or Bass/Treble/Balance control.

- AMP section change from TPA6130A to AD8397 which used in our ALPEN ( E17 )

- Almost support any kinds of music up to 192K/24BIT. includes MP3, OGG, AAC, WMA, FLAC, APE, WAV.

 

http://www.head-fi.org/t/528916/the-fiio-x3-thread-update-project-back-on-read-the-first-post-for-information

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że go kiedyś kupię

 

X3 może być świetna alternatywą dla Astella&Kerna, Colorfly, HiFiMANów i innych tego typu wynalazków i to przy znacznie niższej cenie.

 

Też tak myślę :)

 

Gdzieś przewinąłem (nie jestem do końca pewnien), że najszybciej będzie gotowy w kwietniu, więc jeszcze dużo czasu :P

Edytowane przez Panataki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę zbierać należy.

 

Jeśli coaxial out jest na górze, podobnie jak coaxial in w E17 to można je cyfrowo połączyć i użyć wzmacniacza E17. Mogliby zrobić nawet jakiś fajny łącznik (FiiO robi różne akcesoria)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności