Skocz do zawartości

FiiO X3


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wczoraj w mp3storze otrzymaliśmy skorki do xa.

A kiedy pokażą się na stronie i po ile?

 

w audiomagic one są od września na stronie

 

 

Faktycznie, dzięki za informację. Może MP3 zrobi lepszą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając skurzanego etui dla X3 wpadłen na przecene silikonów czarnych i niebieskich.

attachicon.gifx3b.jpg

http://www.aliexpress.com/item/Fiio-x3-mp3-special-silica-gel-sets-hs3-a-b-two-color-protective-case-shell/1208812539.html

 

Może komuś się przyda. ;)

Dzięki wielkie, wzięłam czarny :) Mam nadzieję, że X3 będzie się w nim prezentował trochę lepiej niż w standardowym ;) A jak nie to i na skórę przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest changelog

Some improvements to FW2.05 Based on the former FW.1.31 version, some improvements have been made into FW2.05.

... a sortowania po płytach dalej nie ma ;-) artist/album

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem następną podmiankę, teraz chyba już na dobre - znalazłem ten 'sweet spot'. Na wyjściu z DACa zamontowałem ADA4841-2, a na wyjściu słuchawkowym LMH6643. Znalazłem tą konfigurację gdzieś na chińskim forum i nie żałuje, teraz dopiero X3 brzmi tak jak oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, małe pytanie, czy X3 będzie miał wystarczająco mocy żeby wysterować ath-m50?

ATH nie są wymagające, jeśli chodzi o źródło. Pewnie tak, ale może ktoś m ten zestaw i powie na 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie. M50 mają 38 ohmy, moje ES700 mają 32 a mocy jeszcze jest zapas. Mój DAP ma zmieniony op-amp na wyjściu więc jest słabszy od fabrycznego, AD8397 to silny op-amp.

Ostatnio byłem na meetingu i spróbowałem X3 (mojego) z Denonami D200- miodzio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekawe.Są jakiekolwiek zmiany?

 

X3 wpadnie do mnie ponownie na dniach, sprawdzę funkcję DAC/AMP oraz konwertera i zaktualizuję test.

 

docentore: Jak gada po tym modzie?

Mi się podoba bardzo, ale na właściwą ocenę będzie czas za 2 tygodnie jak będe miał szansę porównać z oryginalną konfiguracją.

 

Mam wrażenie, że dzwięk jest bardziej dynamiczny, czystszy, słychać więcej detali. Na pewno stracił na mocy, muszę podnieść głośność o kilka punktów, ale to było do przewidzenia, a moje puszki i tak są łatwe do napędzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po aktualizacji poza funkcją DAC i kilkoma poprawkami nic zauważyłem, a jeśli chodzi o to czy coś usłyszałem to jest to na poziomie dyskusyjno-samosugestywnym.
Ale może brzmi ciut lżej jakby mu trochę tego koca podnieśli ale jest to dość spore może bo wciąż żongluje sobie słuchawkami do niego. ;)


Panowie, małe pytanie, czy X3 będzie miał wystarczająco mocy żeby wysterować ath-m50?

Ostatnio słuchałem ich na X3 u Fatso i mocy mu nie brakowało co do prezentacji dźwięku to musiałbym pogrzebać w EQ bo to nie moja bajka w tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności