Recommended Posts

Czemu tak piszesz? Ja w Biedrze kupiłem na jesieni 2 karty SanDisk 64 GB po 50 pln gdy na rynku były po 90-130 pln. Używam blisko pół roku i nie narzekam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak by nie patrzeć to mimo wszystko jest nowość. I cena 50% mniejsza niż przykładowo na Amazonie jest dla mnie kapkę podejrzana. Jeżeli jednak ktoś jeszcze potwierdzi że jest to realne to bym się skusił na tą kartę, bo po co przepłacać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
44 minuty temu, KarolWWW napisał:

Czy może ktoś zorientowany w temacie  wypowiedzieć się na temat tej karty http://allegro.pl/sandisk-ultra-micro-sd-400gb-a1-100-mb-s-i7161337403.html.

A dokładnie chodzi mi o jej cenę. Od jakiegoś czasu są one dostępne w podobnej cenie na allegro, chodź na zdrowy rozsądek jest to dla mnie co najmniej podejrzane.

Karta nowa z fakturą. Trochę się ich sprzedało i nie zauważyłem żadnego negatywa.

Nie mam pojęcia skąd się biorą te karty,  ale podejrzewam, że albo są to podróbki, albo odpady produkcyjne. Jednego jestem pewien, jeśli się zepsuje (zdarzyło mi się w zeszłym roku), nie masz gwarancji i karta jest do wyrzucenia.

Edytowane przez all999

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytałem sprzedającego o kwestię gwarancji ale jeszcze nie otrzymałem odp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukaj na promocjach w sklepach internetowych np x-kom.pl . Może nie 400 GB ale 128 można czasem trafić w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety x-kom trzyma stałą cenę 1000zł. Musi być 400 GB bo właśnie robię przesiadkę ze 128. Mam już dość ciągłego żonglowania kartami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, KarolWWW napisał:

Niestety x-kom trzyma stałą cenę 1000zł. Musi być 400 GB bo właśnie robię przesiadkę ze 128. Mam już dość ciągłego żonglowania kartami.

Amazon to 900 złotych. Upewnij się co do tej gwarancji, bo Sandisk daje na te karty 10 lat gwarancji.

Ja w tym roku na pewno też kupię 400, ale czekam na lepsza cenę na amazon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, all999 napisał:

Amazon to 900 złotych. Upewnij się co do tej gwarancji, bo Sandisk daje na te karty 10 lat gwarancji.

Ja w tym roku na pewno też kupię 400, ale czekam na lepsza cenę na amazon.

Chyba sobie póki co daruję, poczekam aż ceny w tych bardziej wiarygodnych sklepach trochę spadną. Gdyby co to szkoda kasy i zawartości na karcie.

A info jakie uzyskałem od sprzedawcy to:

"Posiadam dowod zakupu na ktorego podstawie mozna sie domagac świadczeń od producenta".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiadam dowod zakupu na ktorego podstawie mozna sie domagac świadczeń od producenta

Ładnie powiedziane "gwarancji brak, radź sobie" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem trzy 200GB Sandisk na allegro i 256GB Samsunga. Wszystkie w podejrzanych cenach, ale od sprzedawców z samymi pozytywami i sensownym opisem. Żadnych problemów. Sandisk można rejestrować po numerze seryjnym i próbować na tej podstawie domagać się gwarancji- zwłaszcza, że często są dodawane w promocji do produktów i wtedy i tak nie ma na nie dowodu zakupu.

400GB trafiają się nawet po 400 zł na allegro i też z tego co na szybko rzucałem okiem, aukcje wydawały się ok.

Sandiski i Samsungi są baardzo często dodawane do telefonów. U nas rzadziej ale w innych krajach często. Choćby po takich akcjach często jest "wysyp" kart w dobrych cenach (poprzez wysyp mam na myśli, że kilka się pojawi ;) ).

Moje Sandisk były dodawane do LG (były w promocyjnym kartoniku nawet) i kosztowały zdaje się koło 200 zł.

Edytowane przez awayeah

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@awayeah Karty 400GB są gdzieś dodawane do smartfonów? Podrzuć proszę stronę do rejestracji produktów Sandisk, coś nie mogę znaleźć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam 128 x 2 uwalone obie sandisk mimo papieru na jedną nie uznano mi gwarancji. Na drugą niestety nie mam papieru. Obie czarne z czerwonymi napisami. Trzecia chodzi bez zarzutu. Mam duże obiekcje co do kupowania dużych kart. Lepiej dwie mniejsze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, all999 napisał:

@awayeah Karty 400GB są gdzieś dodawane do smartfonów? Podrzuć proszę stronę do rejestracji produktów Sandisk, coś nie mogę znaleźć.

W linku jest strona do rejestracji produktów Sandiska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jak ktoś się na nie skusi i uda mu się zarejestrować to prosimy o info.

I kolejna rzecz, czy rejestracja produktu jest jednoznaczna z potwierdzeniem autentyczności? Pewnie tak, ale ciekaw jestem jakie tam się pojawiają informacje po rejestracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Tu właśnie rejestrowałem - akurat te z promocji od LG miały rok gwarancji.

@all999 aż tak nie śledzę tych promocji :) Na pewno Sandisk 200GB (specjalna edycja LG) i Samsung 256GB (normalna wersja, jak sklepowa) były dodawane i to na krótko po ich premierze, kiedy kosztowały znacznie więcej niż dzisiaj. A czy Sandisk 400GB ktoś, gdzieś dodaje? Ciężko powiedzieć - trochę byłby to overkill w przypadku smartphone'ów :/

5 minut temu, all999 napisał:

To jak ktoś się na nie skusi i uda mu się zarejestrować to prosimy o info.

I kolejna rzecz, czy rejestracja produktu jest jednoznaczna z potwierdzeniem autentyczności? Pewnie tak, ale ciekaw jestem jakie tam się pojawiają informacje po rejestracji.

U mnie tak to wygląda po rejestracji (na podstawie numeru seryjnego):

image.png

Edytowane przez awayeah
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta