Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

No z tym 17 to przesadzam ale gdy jade samochodem i jest włączone radio to zwykle 15/30 pozwala mi słuchać tylko tego co akurat jest na playerze, gdy idę np. ulicą to zapuszczam 12 - 13 i już mogę słuchać muzyki bez przeszkód.

 

EDIT:

I zapomniałem dodać że skala w YP-U1 nie rośnie równomiernie. Pomiędzy 29 a 30 jest spora różnica a przy mniejszych głośnościach można precyzyjniej wyregulować natężenie dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przeoczyć :) Ale teraz już ich nie ma.

Podróbki CX300 sprzedawał przecież na allegro dobrze znany wszystkim mateusz8111 oczywiście w wersji OEM.

Wystawionych było kilka sztuk, z tego co pamiętam w opcji licytacji i wszystkie zostały sprzedane sporo powyżej 100 PLN.

:angry: A ludziska się cieszą, że mają Sennheisery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł zrobienia tematu i podpięcia go gdzieś u góry, w którym znalazła by się lista allegrowiczów sprzedających oryginalny sprzęt (słuchawki, playery itp.) oraz lista oszustów, sprzedających podróbki bądź inne ewentualności.

Myśle że było by to przydatne dla kogoś kto chce kupić np. epki na allegro i nie jest pewny czy kupuje oryginalne...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy słuchawki z tej aukcji są orginalne? Chce je zamówić ale wolę mieć 100% pewności.

 

http://allegro.pl/item125512882_creative_e...extra_hi_f.html

 

Oto odpowiedź sprzedawcy na mojego maila:

 

Witam

tak gwarancja jest realizowana przez Creative Polska oraz przez Komsa polska i moją firmę na podstawie dowodu zakupu.

Słuchawki są orginalnie zapakowane ( ale blistry nie są zgrzewane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja EPek od AKG:

 

http://www.akg.com/products/powerslave,id,...anguage,EN.html

 

brzyyydkie te srebrne

Jeszcze AKG :D:lol:

 

Ciekawe ile jeszce firm będzie sprzedawało tą konstrukcję pod własną marką ?

- w tej chwili jest już ich co najmniej tuzin. :D

 

Widocznie to jest dobra konstrukcja za niskie pieniądze. Może my też zaczniemy takie robić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak kupie słuchawki na tej aukcji - tylko 1zł droższe a sprzedający to Super Sprzedawca, ma 10x więcej komentarzy a mniej negatywów.

 

Co sądzicie o tej aukcji?

Może ktoś kupował słuchawki u tego sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem. Niedługo się przekonam czy słuchawki są ok. Ale jestem prawie pewny, że tak - gwarancja 24 msc Creative, super sprzedawca, a tak naprawdę to jest to firma.

 

SS nic nie znaczy. Mateusz8111 nadal nie ma nega za słuchawki O_o. BOX+24mscGW+Paragon/FV = orginał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności