Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

World Of Tanks


armohadillas

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty aktualnie grasz w WoT-a ? Jaki masz najwyższy tier ?

Aktualnie to tylko czasami zagram z kolegą w plutonie bo trochę już mi się znudziło. Miałem z VIII IS-3 i Panther II no i masę VII tierów ale sprzedałem konto. Teraz czasami tylko zagram M6 albo StuGiem, grałem może z dwa tygodnie na tym koncie. Effency około 1100, łącznie z 4k bitew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jak ktoś miał dłuższą przerwę to polecam wrócić i zobaczyć patch 0.9.14 - imo mega, duża poprawa w fizyce, bardzo duża, lepsze dźwięki i już większość modeli jest w HD.

 

No i ISa6 elegancko podkoksili :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem od chyba 2 miesięcy,WN8 1 767, pewnie jak wrócę to spadnie :mellow:

To już nawet elegancko, ja trochę niżej, ale to dla tego, że swoje konto z Typem 59 i ~1950WN8 sprzedałem (za całkiem sporo $-$),

a gram na starym koncie siostry (pierwsze ~2,5k bitek zrobiła sama, potem zdarzyło mi się zagrać, 6-12k grałem już ja - podciągnąłem WN ile mogłem po przerwie).

Gram głównie Drużynówki (rozstawiający od lat z mniejszymi i większymi przerwami).

Jakby ktoś szukał fajnego klanu, gdzie można pograć i się pośmiać na TSie to pisać na forum lub do ImmortalFighter w WoT-cie.

Klan zupełnie NIEpoważny :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

World of Tanks - masowa gra online dla wielu graczy w czasie rzeczywistym w gatunku arcade symulatora czołgów w historycznej scenerii drugiej wojny światowej, opracowana przez białoruskie studio Wargaming.net. Twórcy gry są pozycjonowani jako gra multiplayer online w gatunku akcji z elementami gry fabularnej, strzelanki i strategii. Koncepcja World of Tanks opiera się na bitwach czołgów drużynowych w trybie PvP. Gra została wydana 12 sierpnia 2010 roku i miała tylko rosyjską wersję. Publikacja zlokalizowanej gry World of Tanks w Europie i Ameryce Północnej odbyła się 12 kwietnia 2011 roku.

Gra wykorzystuje darmowy model biznesowy. Początkowo tylko został uznany za darmo do pobrania klienta i bezpłatny wstęp do gry, ale ogłoszono w czerwcu 2013 roku, że strategia dla wszystkich istniejących i przyszłych gier jest «free-to-win» - kompletny brak jakiejkolwiek przewagi w walce o płacenie graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2018 o 10:56, daughty napisał:

Gra wykorzystuje darmowy model biznesowy. Początkowo tylko został uznany za darmo do pobrania klienta i bezpłatny wstęp do gry, ale ogłoszono w czerwcu 2013 roku, że strategia dla wszystkich istniejących i przyszłych gier jest «free-to-win» - kompletny brak jakiejkolwiek przewagi w walce o płacenie graczy

Ile ci płaca za pisanie takich bzdur po różnych forach? Ta gra to czysty "pay to win". Białorusini do perfekcji opanowali zdzieranie kasy z graczy. Jak nie macie do wydania trochę pieniędzy, to lepiej się w tą upadająca grę nie pakować.

Edytowane przez adivxv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja się nie zgodzę z teorią Pay to Win. Spokojnie można grać i wygrywać w WOT bez wydawania pieniędzy, trzeba mieć skilla i duużo czasu na rozgrywki. Za kasę poprostu szybciej zdobywamy etapy w grze. Mniej więcej 2 razy szybciej.

Edytowane przez apei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności