Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

A dostaną wyróżnienia ci co głosowali na najlepszą reckę i wygrali jakąś nagrodę w losowaniu?? ;)

Tak, dostaniesz talon na balon - do zrealizowania w sklepach mp3store na terenie całego kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te oświadczenie może podpisać ktoś z rodziny? bo nie wiem czy będę w domu jak kurier przyjedzie...

 

W sumie to wszystkie słuchawki biorące udział w testach mnie interesują, więc jeśli 720-ki będą zajęte to ja się chętnie zaopiekuje też innymi.

 

Jakby był ktoś z Olsztyna, albo Szczytna to też chętnie bym pożyczył inne słuchawki do porównań w recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie ma chętnych do testów C501S. Jeżeli nikt dalej nie będzie chciał to zamiast powielać reckę 550 (na które zostałem wybrany i podobają mi się, słuchałem w Warszawskim mp3store) to mogę zrecenzować C501 jako słuchawki komputerowe: do gier, rozmów głosowych (ze względu na mikrofon) i do nagrywania dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odbiór w punkcie dla zainteresowanych będzie jak najbardziej możliwy będzie. Jeszcze jesteśmy na etapie zbierania adresów.

 

Przypominam spóźnialskim że cała wieczność oczekiwać się nie będzie:

 

yoshipl, Siekiera, Dirian, Night, matts, Jackzor, Andrewek

 

kwestia, marmura. Przypomnij w jakim terminie będziesz w Polsce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zbieranie danych zostało zamknięte i tym samym przechodzimy do kolejnej fazy konkursu. Wysyłka winna nastapic pod koniec tego miesiaca lub na poczatku przyszlego.

Mam nadzieje ze jednak juz w tym. Ci którzy zdeklarowali chec odbioru w siedzimie lokalnej MP3store oczywiscie beda mieli taka mozliwosc. Reszta dostanie pod nos

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji tego że wysyłka może przedłużyć się do połowy kwietnia (informacja od producenta) już dziś zostały wysłane słuchawki osobom, które wybrały wysyłke kurierem. Osoby z odbiorem osobistym prawdopodobnie także za niedługo będą mogły zgłosić się do punktów w swoim mieście celem odebrania sprzętu.

 

C512 : tditsr , Iudex , yoshipl

C550 : letallec , mistertwister , emo2000

CS-HP500 : Siekiera , piotrus-g , sheffunio

C550S : marmur , Dirian , Pawlo , kret87

C720H : slayerkat , noir7 , matts , Jackzor

CS-HP600 : Gonzales , bruno63 , Q_nik , Andrewek ,

 

Na zielono zostały zaznaczone osoby, które jutro będą mogły spodziewać się kuriera z wysyłką

 

Z racji opóźnienia wydłuża się także czas na dokładną recenzję, ponieważ i tak słuchawki zostają w waszym posiadaniu do momentu napisania przez wszystkich recenzji. Recenzje będą opublikowane równocześnie.

 

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie ma chętnych do testów C501S. Jeżeli nikt dalej nie będzie chciał to zamiast powielać reckę 550 (na które zostałem wybrany i podobają mi się, słuchałem w Warszawskim mp3store) to mogę zrecenzować C501 jako słuchawki komputerowe: do gier, rozmów głosowych (ze względu na mikrofon) i do nagrywania dźwięku.

Podbijam raz jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest maksymalny termin.Równie dobrze może to też być najbliższy poniedzialek lecz wolę o tym poinformować. Większość osób zdeklarowała odbiór w punkcie i paradoksalnie był to gorszy wybór no ale ja firmą nie zarządzam

 

@mistertwister

 

zadałem pytanie mario i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności