Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na was Chłopaki! Ten pot na uszach i zmarszczone brwi... dajcie z siebie wszystko. Moja recenzja już leży i czeka na publikacje. \

 

W sumie mógłbym napisać reckę drugich, innych słuchawek, ale w tym konkursie tak się chyba nie da :P

 

W każdym razie jestem ciekaw wyników waszej pracy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie trzymajcie i przygotujcie do publikacji. Jak dam znac bedziecie mogli wszyscy umieścic w wylęgarni a pozniej hurtem wrzuci się wszystko

Chodzi mi o deadline, wiesz nie mam czego "trzymać" jeśli tego nie mam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że regulamin tego konkursu jest bardzo płynny to, dziwny wydaje się zapis na dokumencie który otrzymałem: "zwrot w w ciągu 7 dni zgodnie z regulaminem konkursu" ;) to tak pół-żartem, pół-serio.

Ale jeżeli stosować się do tego zapisu, to większość osób (tzn. praktycznie wszyscy poza brunem) i tak będzie zmuszona oddać słuchawki w poniedziałek, więc z oddaniem recenzji celowałbym w środę-czwartek.

 

I mam pytanie, a raczej sugestię a propos głosowania. Otóż myślę, że powinny liczyć się tylko głosy użytkowników zarejestrowanych przed 11 marca tj. datą ogłoszenia konkursu. Wtedy wszyscy będą spokojni, że na nikogo nie głosują boty/multikonta/znajomi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar witaminy C może zaostrzać procesy zapalne towarzyszące uszkodzeniu tkanek. antynowotworowe własności witaminy C mogą sprzyjać w pewnych dawkach uszkodzeniom DNA.

 

Nawet 100 tabletek metki nie zastąpi dobrej dietkii... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności