Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn


aallen

Konkurs na 50-lecie marki Cresyn  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chc? przetestowa? s?uchawki Cresyn model:



Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej miałeś taką możliwość :)

Czekam zatem na Twoją recenzję, bo recenzji cresynów jak na lekarstwo, a zdają się mieć bardzo ciekawą ofertę słuchafonów. W każdym bądź razie życzę pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę recenzję nie dla nagrody, a dla ludu. O!

Ostatniej nagrody za wygraną reckę się zrzekłem.

to moze za Twoim przykladem znajdzie sie chetny ktory zrzeklby sie C550S :)

 

konkurs ogolnie fajna rzecz i dobrze ze dzieja sie takie rzeczy na forum, tylko dziwne jest to ze do tej pory nie bylo recenzji i jakos nie bylo opcji zeby mozna bylo te sluchawki dostac na przesluchanie, a tu nagle taka akcja. Cos tu smierdzi.

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe się z całych sił starać żeb doszło to do końca :)

 

marmur, nie musi Ci nic śmierdzieć bo to wszystko pod moim naciskiem zostało zrobione. Zadna inwencja własna Mp3store oprocz nagrod.

Mysle ze ten konkurs bedzie znamienitym sprawdzianem. Gdyby cos nie wypaliło z winy Mp3store była to by wręcz hańba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje pomysłu, powinieneś pracować gdzieś w PR, albo marketingu.

Bo u mnie to się wykorzystuje, jak się wprowadza nowy samochód na rynek, daje się modele do redakcji na testy, ludzie pisza recenzje, opinie (często za pozytywne, niz w rzeczywistości) a to napędza sprzedaż. Dla producenta 50 aut to kropla w morzu, redakcje dostają auta sa zadowoleni i nakręcają sprzedaż.

 

Właśnie dlatego miałem wątpliwości czy recenzje nie będą "za dobre" ale skoro krytyka jest tez mile widziana to mogę spać z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, kto pokrywa koszty przesyłki testowanego sprzętu? i jak zostanie rozwiązana kwestia dot. podpisywania jakichś świstków (chodzi mi o zobowiązanie do zwrócenia słuchawek), istnieje możliwość załatwienia tego w przypadku wysyłki, a nie odbioru osobistego? i czy testerzy mają obowiązek wpłacenia kaucji za testowane słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie zaznaczone C720H, myślę, że może to być godny rywal CALi.

Gdybym miał drugi głos, postawiłbym pewnie na C501S - z ciekawości, jak poszło Cresynowi na polu gamingowym - pewnie niewielu na tym forum miałoby możliwość przetestowania ich w grach, a nie mówię tu o Simsach.

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, kto pokrywa koszty przesyłki testowanego sprzętu? i jak zostanie rozwiązana kwestia dot. podpisywania jakichś świstków (chodzi mi o zobowiązanie do zwrócenia słuchawek), istnieje możliwość załatwienia tego w przypadku wysyłki, a nie odbioru osobistego? i czy testerzy mają obowiązek wpłacenia kaucji za testowane słuchawki?

podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności