Skocz do zawartości

Potrzebujesz Customów? Zapraszam do Mp3 Store!


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

CUSTOMY W MP3 STORE!!

 

Witajcie,

pewnie zauważyliście że stopniowo powiększamy ofertę o nowy, ciekawy sprzęt z coraz wyższej półki. W tej sytuacji nie moglibyśmy pominąć tematu Customowych IEM'ów.

 

No i stało się

 

mam przyjemność przedstawić wam najnowsze produkty w mp3store - monitory ACS:

 

ACS T3 - to jednoprzetwornikowy monitor słuchu. Koszt 999zł

T3 jest naszym oryginalnym dousznym monitorem składającym się z pojedynczego, lekkiego przetwornika wbudowanego w indywidualnie formowaną wkładkę, który zapewnia pełną, dynamiczną gamę dźwięków. Pierwszy raz wyprodukowany w 1999 roku, T3 zachwycił audiofili i czynnie występujących muzyków. Od przeszło dekady daje możliwość rozkoszowania się muzyką w sposób o jakim od zawsze marzono - bez ingerencji zewnętrznych dźwięków. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu T3 wciąż utrzymuje się na szczycie najlepszych dousznych monitorów słuchu.

 

ACS T2 - dwuprzetwornikowy monitor słuchu. Koszt 2158zł

T2 to produkt referencyjny dla muzyków czy też audiofili, zapewniający bogaty i obfity dźwięk niezależnie od tego, czy właśnie występujesz na scenie, czy słuchasz muzyki w domowym zaciszu. Monitor douszny ACS T2 zapewnie niezrównaną klarowność dźwięku, komfort i izolację od otoczenia dla tych, którzy wymagają najlepszej reprodukcji dźwięków. Wkładki T2 są indywidualnie wykonywane z miękkiego silikonu, który sprawia, że ich noszenie i wyjmowanie jest łatwe jak nigdy. Użyte w nim dwa armaturowe, zbalansowane przetworniki dostarczają niewiarygodnie szeroki przekaz. Każdy z nich został należycie dobrany, aby zapewnić bezkonkurencyjny zakres, przejrzystość i głębię dźwięku.

 

ACS T1 - trójprzetwornikowy monitor słuchu z najwyższej półki. Koszt 3050zł

W samym sercu monitora T1 znajdują się 3 przetworniki skonfigurowane tak, by dostarczyć niesamowitej klarowności i głębi dźwięku. Dla przekazu wysokich i średnich częstotliwości zainstalowano złożoną jednostkę, zawierającą zwrotnicę optymalizującą reprodukcję tych pasm. Jednostka ta z kolei połączona jest z mocnym przetwornikiem basów, dostarczającym pełne, soczyste niskie tony. Wszystkie przekaźniki wmontowywane są ręcznie i osobiście testowane przez techników ACS w Bandury w Anglii dla zapewnienia perfekcyjnej konfiguracji i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

Enklawy dźwięku - Customowe tipsy. Koszt 399zł

Jeżeli wybrałeś już swoje wymarzone słuchawki, dlaczego nie sprawić by grały jeszcze lepiej dzięki indywidualnie formowanym dokanałowym nakładkom. Możesz je zamówić do prawie każdych słuchawek typu dokanałowego, zwiększając w niespotykany dotąd sposób komfort noszenia oraz jakość dźwięku. Twoje ulubione słuchawki staną się jeszcze lepsze, dając Ci wyższy komfort noszenia i skuteczniejsze wytłumienie i głębszą akustykę niż kiedykolwiek.

 

 

 

Dołącz do najlepszych!!

Produkty ACS wybrali między innymi: The Prodigy, U2, Phil Collins, SlipKnot, Pink Floyd, Black Sabbath, FatBoy Slim, Muse, Radiohead i wielu innych..

.

 

 

 

Jak to działa?

Aktualnie działa to tylko w moim sklepie we Wrocławiu, wkrótce dołączą następne.

 

Zasada jest prosta:

 

1. Przychodzisz do mnie, wybierasz model, rodzaj kabla zwykły czy over the ear, rozliczamy się, dostajesz ode mnie voucher i dowód zakupu.

2. Dostajesz ode mnie listę audioprotetyków. Jest ich naprawdę sporo, to nie problem. Umawiasz się na wizytę i wykonujesz wycisk. Oczywiście wszelkie formalności i opłaty masz już za sobą. Musisz mieć ze sobą voucher

3. Po około czterech tygodniach gotowy produkt będzie do odebrania w sklepie.

 

acs-t1.jpg

t2-1.png

t35.png

t37.png

sleeves1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enklawy dźwięku

 

Jak to działa?

Aktualnie działa to tylko w moim sklepie we Wrocławiu, wkrótce dołączą następne.

 

Zasada jest prosta:

 

1. Przychodzisz do mnie, wybierasz model, rodzaj kabla zwykły czy over the ear, rozliczamy się, dostajesz ode mnie voucher i dowód zakupu.

2. Dostajesz ode mnie listę audioprotetyków. Jest ich naprawdę sporo, to nie problem. Umawiasz się na wizytę i wykonujesz wycisk. Oczywiście wszelkie formalności i opłaty masz już za sobą. Musisz mieć ze sobą voucher

3. Po około trzech tygodniach dostajesz gotowy produkt na podany w voucherze adres.

Enklawy dźwięku ...o kurde! padłem ze śmiechu, sorry ale kto pisał ten cały "tekst" marketingowy?

 

Procedura wygląda fajnie - jeśli nie musisz płacić za wyciski dodatkowo to naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3050ZŁ? Ja podziękuję... :D To już naprawdę dla wielkich audiofilii sprzęt.

 

Prawdziwi audiofile kupują kable kilka razy droższe :)

 

O tym to już było w innym temacie :)

 

4ndr4- to jest o wiele lepsze ulepszenie niż audeo:)nawet najniższy model jest świetny

 

co do cen- spodziewaliście się że będą po 200zł? normalna, cena są i customy wart 1500 dolarów.

 

No może nie po 200zł ale tak do 1200-1500 za każdy model (3k to przyznacie trochę dużo, nawet jeśli stosunek cena/jakość jest rewelacyjny). Niestety dla większości będzie to sprzęt "marzeń", często nigdy nie spełnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest sprzęt dla większości. Custmów albo się potrzebuje, co sugeruje nazwa wątku (zastosowania Pro) albo poświęca się większą ilość gotówki, żeby się nimi cieszyć, bo można to zrobić.

 

Te 'Enklawy' to IMO nie jest jakiś ogromny upgrade, szczególnie jeżeli ma się swoje ulubione, pasujące, wygodne i izolujące tipsy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd wiesz, że na pewno?

Bo na siłe wciskał razem z Kaszą. Zreszta tak jak nie jaki pasiasty z wrocka :)

 

 

Mam enklawy zrobione pod se310, robia się zupełnie inne słuchawki. Zdecydowanie więcej basu, dobrze kontrolowany i nisko schodzący. Scena tez sie powiększa i jest nie tylko prawo lewo przód tył ale i ma pietra czyli góra dół.

 

 

 

Co do ceny jest na poziomie innych produktów tego typu, tylko klient musi byc inny - musi wiedziec czego chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nazwe proponujesz? :) Tipsy, wkladki? Wszystkie sa rownie idiotyczne, moze nawet bardziej niz enklawy :) Nazwa jak kazda inna (BTW tez mam enklawy) :D

tipsy, albo wkładki albo nakładki customowe - ok i nie widzę w tym nic idiotycznego, normalnie przecież mówisz o tipsach w uniwersalnych słuchawkach.

Tym bardziej że znaczenie słowa enklawa ma się nijak do tego czym jest customowa nakładka.

 

I nawet nie wiem czemu nie możemy zostać przy custom sleeves lub custom tips, nie jesteśmy Francuzami że musimy wszystko tłumaczyć z angielskiego

 

Skoro customy robione są do każdego indywidualnie, to raczej nie ma możliwości przesłuchania ich od kogoś innego? Czy może na siłę da rade? :P

Da rade o ile masz w miarę podobne kanały. Moich enklawowych słuchawek słuchało już kilka osób <_<

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, szczegolnie, ze to pierwsze co wyskakuje w google http://www.google.pl/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=tipsy a to drugie http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=wkladki pozwolisz zatem, ze pozostane przy swoim? Przy uniwersalnych mowie o "gumkach" co jest tak samo smieszne jak tipsy albo wkladki. Jezyk ma to do siebie, ze jest tworem zywym, a slowa zmieniaja swoje znaczenia bardzo szybko, IMVHO enklawa brzmi lepiej niz tips, wkladka, gumka itp :) Ale jak powitarzam, to moja opinia :)

Edytowane przez wkamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy... Enklawy, tipsy, nakładki customowe. Co za różnica? Każdy używa zwrotu jaki mu pasuje. Nazwy w tym temacie chyba nie są najważniejsze? :) Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć zbierać na customy. A za parę lat będę się mógł nimi cieszyć. :D

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności