Skocz do zawartości

Fiio E11


Tiges

Rekomendowane odpowiedzi

A kolega jeden z drugim czytali test na headfonii? Nie ma tam nawet wzmianki o danych producenta, a jedynie wrażenia z odsłuchu na ortodynamicznych HE-500 oraz innych HD 800 czy JH16. Według autora E11 sobie radzi nawet z ortho, a w świecie słuchawkowym nie jest już laikiem.

 

Mnie to rybka czy E11 ruszy ortho czy nie, ja potężnej mocy nie potrzebuję. Raczej optowałbym za tym, żeby nie wnioskować zbyt pochopnie przed sprawdzeniem, bo nie wiadomo jaką elektronikę producent wsadził do środka.

 

W E7 siedzi TPA6130, który korzysta z 'charge pump' (pompa ładowania?) do wygenerowania ujemnej części napięcia źródła zasilania, która jest dokładnym odzwierciedleniem dodatniej. Dzięki temu można uzyskać jakby podwójne napięcie, a więc z małego komórkowego aku 3,7V robi się 7,4V co już jest niezłą wartością. Jeżeli w E11 zastosowali podobne rozwiązanie, ewentualnie je ulepszając to jest całkiem realna szansa na uzyskanie mocy zdolnej do wysterowania takich słuchawek jak HE-500 i nie będzie w tym nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu miało być tak :

 

Main features:

 

1, Replaceable battery ( compatible with NOKIA BL-5B)

2, working voltage: +/- 4.5V or +/- 6V;

3, Voltage Gain: 10 dB;

4, Volume control: Alps potentionmeter;

5, OP: AD8397;

6, Output power: >150mW; ( dla 32 ohm)

7, Case: Aluminium alloy!

8, Playtime: 10 Hours!

 

czy tak zostało to nie wiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślij do Łodzi, aallen pewnie chętnie stestuje ze swoim zestawem :)

 

jak pokryje koszta to jak najbardziej, choć wtedy wątpię czy będzie to obiektywne testowanie, lepiej samemu, sam wiesz jak to jest

 

NuBreed

 

 

nie no pewnie, chodzi mi tylko o to że wtedy Nubreed obalimy (albo i nie) to zdanie o ich napędzalności wszelkich słuchawek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie muszę obalać, ja to czuję w gnatach, także po sprawie,dziękuję i dobranoc :P

 

 

Baca! Baca powie czy będzie padać? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also, the amplifier refuses to be powered on after the battery has been fully depleted and recharged. I need to "restart" the circuit by taking the battery out and back in. Overall they are minor inconveniences to me, though it would be nice to have them corrected on the newer versions.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami do nas napisali żeby jeszcze poczekać z zamawianiem sprzętu od nich. Bo aktualna partia jest testową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z checia poobserwuje jak Wam idzie testowanie, sam bylbym zainteresowany do sflo2 i audeo

a co do ceny, mowicie ze kolo 60$, czyli po dzisiejszym kursie ~160zl, skad taka duza roznica w cenie? wychodzi ze w PL bedzie po 90$?....

 

Doliczasz cło, vat i marze i masz 90$ ale to i tak dobra cena jak na polskie warunki. W jakimś sklepie w uk mieli po 40 funtów i rozeszły się w ciągu kilku dni :)Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze rozumuje, to cla nie ma przy transakcji wewnatrzwspolnotowej, vat sie placi raz, ship nawet z uk to nie jest taki drogi, poza tym mozna zrobic zbiorke, zamowic kilka wowczas ship byc moze nawet free... a jednak 70zl piechota nie chodzi, ale narazie nie ma co gdybac, za miesiac jak wyjdzie druga partia sie zobaczy dokladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogą być tak tanio z tego powodu że ta partia jest tak na prawdę testową. I cena ma zachęcać to kupna.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogą być tak tanio z tego powodu że ta partia jest tak na prawdę testową. I cena ma zachęcać to kupna.

 

Dokładnie zazwyczaj producent wypuszczając wersje próbną sprawdza target a później podwyższy wsza cenę. Było wiele takich przypadków. W jednej recenzji z head fi napisali że za tą kwotę (60 $) to i tak jest jest kradzież jak na możliwości sprzętu więc proszę mi tu nie marudzić :) Ja tam wole kupić od polskiego dystrybutora nawet jeśli cena jest troche wyższa i wspierać polska gospodarkę. Taka mała propaganda :)

Edytowane przez Decks84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności