Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] iPod classic 160GB + ?


piom

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałem się przywitać. ekhem a więc witam wszystkich :)

szukam słuchawek do ipoda classic jestem wymagający i lubię jednak ponad dokładność więcej basu! opcjonalnie mogę doczepić fioo e5(mam) ale niekoniecznie potrzebny mi jest kolejny klamot do noszenia. mam wysłużone już słuchawki son ex082 niesą jakieś genialne ale dawały radę. budżet ~400-500 zł. Barrdzo podobają mi się sennki cx980 z wyglądu :) bo mało o nich pisze narazie. moi fawiryci to: ultimate ears fi5/audeo. niewiem może coś od shure/akg/jbl itp? troche chaos ale może jakoś pomożecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo jak chcesz basu się kompletnie nie nadają. IE6/7/8 od Sennheisera są basowe. I chyba właśnie seria IE od Sennheisera będzie najlepsza do tych wymagań i budżetu. Tylko trzeba uważać na podróby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie fischer audio jakoś mnie nie przekonują to jak to wkońcu jest z tym ie6? jest bas czy go niema?

 

A może ułatwie coś słucham głównie rock`a. A basu niemusi być aż tyle poprostu chciałem wygodne nie męczące słuchawki które wywołują uśmiech na gębi tym jak grają (niemuszą być super wierne) no i czasem kopną tym basikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaka cisza że hej wiele nie pomogliście, czytając trochę fora head-fi, zamówiłem klipsch s4, chociaż ten senn cx980 też miał fantastyczne opinie, to jednak klipsche są o połowe tańsze a na sprzęt który gra w tramwaju chyba wystarczy, jutro powinny do mnie dotrzeć napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taaaka cisza że hej wiele nie pomogliście, czytając trochę fora head-fi, zamówiłem klipsch s4, chociaż ten senn cx980 też miał fantastyczne opinie, to jednak klipsche są o połowe tańsze a na sprzęt który gra w tramwaju chyba wystarczy, jutro powinny do mnie dotrzeć napisze co i jak.

 

no i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchafony już przetestowane! powiem tak jest bosko :) tyle dynamiki że hej! basy naprawde kopią, scena duża, slychać każdy detal, tylko nie nadają się do mp3 128kb brzmia wtedy płasko i słychać sybilanty, 320kb jest już spoko a najlepiej na lossles. ja osobiście polecam tym bardziej że zapłaciłem 315 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności