Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki do s:flo2


ibip

Rekomendowane odpowiedzi

szukam w internecie jakichkolwiek wzmianek o tym, ale cisza

 

muszę sobie sprawic słuchawki do tego grajka i na razie ksc z nim fajnie grają, no ale bez przesady, ani to się nie nadaje do komunikacji, ani nie są tak wygodne jak się wielu wydaje, ani ostatecznie nie jest to szczyt możliwości dźwiękowych sflo, nie ukrywam jednak, że grają z nim bardzo fajną barwą i szukałbym czegoś z podobnej jak one sygnatury dźwiękowej

 

i tak, prosiłbym o jakiekolwiek słuchawki, które wiecie, że fajnie grają z s:flo2, lecz w miarę rozsądnie, tak do 500 zł

 

słucham, rapu, jazzu, metalu, więc musi byc totalny allround

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używane triple, nie przychodzi mi nic innego na myśl o podobnej do KPP charakterystyce, a jednocześnie nie będące słuchawkami typu low entry. Może t-jays 3 ale to też tak z małym przekonaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

triple już miałem i... nie do końca wiem co o nich sądzic, po flip-side modzie były wygodne i świetnie izolowały, grały fajnie i w ogóle miały ładnie wycofaną średnicę itp. ale grały strasznie nudno :D nie wiem jak to określic, na ksc jak coś odpalę, to aż sypie brudem takim, na triplach to było, jakby w kapeluszach z laskami koncert grali

 

hd380 pro? akg k370? recablowane cale? senn ie7?

 

a mi w sumie o ksc chodzi, bo kpp to jakby nie patrzec jednak inaczej trochę grają

 

lecz wezmę Twoją opinię pod uwagę

Edytowane przez ibip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności