Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Karta dźwiękowa do PC


luki343

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam karty dźwiękowej do PC. Mam wszystkie dostępne złącza. PCI, PCI-e, usb, itd. itp. Zależałoby mi na dźwiękówce zew. bo chciałbym mieć możliwość podłączenia słuchawek na biurku. I tutaj na myśl przychodzi mi dźwiękówka Asusa U1 potocznie zwana "UFO". Ale z tego co wiem to ma ona niską jakość dźwięku w porównaniu z jej odpowiednikami wewnętrznymi. Głównie zależy mi na tym aby karta miała wysoką jakość dźwięku, dała rady pociągnąć jakieś większe słuchawki. Zależy mi na systemie 5.1. Mam wieże podłączoną do PC i używam jej zamiast tych cienki (za każdą cenę) głośników typowo komputerowych. Słuchawki które posiadam aktualnie to Creative Fatality nausze i jakieś pchełki Creative które miałem przy starym plejerze.

Jak zapomniałem czegoś napisać co jest ważne to pisać.

 

Cena to tak do 200zł. Można lekko nagiąć w obie strony. Max jaki mogę przeznaczyć to 250zł ale to już z wliczoną przesyłką kurierską (bo nie ufam poczcie polskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności