Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki nauszne do PC i TV


ziupo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Stoję przed wyborem słuchawek nausznych z muszlami, w których powinny zmieścić się całe małżowiny uszne.

Założyłem już podobny wątek, ale w ostatnim czasie sytuacja uległa zmianie, ponieważ w moim zasięgu znalazły się poza Philipsami SHP2700 także:

 

- Pioneer M390

- Panasonic HTX7

 

Niestety nie miałem możliwości odsłuchania żadnego z powyższych modeli, sugeruję się jedynie pochlebnymi recenzjami.

 

Przeznaczeniem słuchawek w pierwotnym założeniu mają być PC [radio (50%) i trance (50%)] oraz TV (filmy i programy informacyjne), a bardzo sporadycznie napędzał je będzie odtwarzacz [Walkman A608], ale jak to w życiu, różnie bywa ;).

Odnośnie moich preferencji słuchowych, to na co dzień używam SoundMagiców PL30 z sporadycznym wsparciem FiiO E3, wcześniej używałem m.in PL11 i Sony EX85. Lubię bass, ale dobry, nie podkręcony i wylewający się na pozostałe partie dźwięku - mówiąc prościej nie lubię łubu-dubu i kiedy mi woskowina z uszu wychodzi od basu :P

 

Jak już napisałem, poprzednio brałem pod uwagę SHP 2500 i 2700, ale ostatnio doszły jeszcze wspomniane Pioneer M390 oraz Panasonic HTX7.

HTX'y imho są ciekawe, ale dla mnie mają jeden minus - brak odwracanych muszli.

 

Nie będę ukrywał, że będzie to dla mnie pierwsze poważniejsze związanie z tego typu konstrukcją, od poprzednich 'muszli', lata temu, wymagałem jeynyie tego, aby wydawały z siebie dźwięk.

 

A może macie jakieś swoje typy?

Edytowane przez ziupo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności