Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BooM nr.1, Listopad


aallen

  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o obecnym wizerunku magazynu ?

    • Podoba mi się
    • Jest nieźle
    • Ujdzie
    • Wymaga dopracowania
    • Nie podoba mi się


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze miało byc BooM - w takiej pisowni, chłopaki na okładke zrobili booM i tak juz zostanie - chyba że znów cos nie tak bedzie tak jak z Flaczkiem - bo mi się nazwa nie podoba.

 

....a może żadnej nazwy

 

...po prostu: magazyn użytkowników forum

...ludzie a mnie już głowa pęka!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jakby w tabelce polecanych obok nazwy oznaczyć jakoś barwę brzmienia (ciepłe, zimne, neutralne)? Albo literką (C,Z,N) i opis pod tabelką albo może jakieś malutkie piktogramy (płomyczek, kostki lodu, bo ja wiem... listek) i legendą pod tabelką. To by się mogło nadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale po co komu to pismo? Starzy użytkownicy forum i tak wiedzą co i gdzie znaleźć, a nowi są przeważnie tak leniwi lub wręcz chamscy, że chcą mieć wszystko podane na tacy, TU I TERAZ, a na jakąkolwiek sugestię pod tytułem "użyj wyszukiwarki" reagują wyzwiskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jakby w tabelce polecanych obok nazwy oznaczyć jakoś barwę brzmienia (ciepłe, zimne, neutralne)? Albo literką (C,Z,N) i opis pod tabelką albo może jakieś malutkie piktogramy (płomyczek, kostki lodu, bo ja wiem... listek) i legendą pod tabelką. To by się mogło nadać...

 

 

ale to jest niestety bardzo konfliktowana sprawa- dla jednego może być już ciepły a drugi Ci powie neutral... lepiej unikać takich personalnych ustawień.

 

Nie żebym się czepiał, ale po co komu to pismo? Starzy użytkownicy forum i tak wiedzą co i gdzie znaleźć, a nowi są przeważnie tak leniwi lub wręcz chamscy, że chcą mieć wszystko podane na tacy, TU I TERAZ, a na jakąkolwiek sugestię pod tytułem "użyj wyszukiwarki" reagują wyzwiskami.

 

a powiedz czemu nie? będzie to leżało w mp3store- może ktoś się zainteresuje, poczyta. Chodzi by zainteresować. A ja nie widzę przeszkód, zwłaszcza że nikt tutaj nie płaci za druk itp.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miejcie pretensji do Khrona. Kto jak kto ale on napewno nie pisze tego co pisze w złośliwym tonie. Ot poprostu zwraca uwagę na rzeczy, które w przyszłosci warto wziąść pod uwagę

 

@g_betiuk, chociażby dla przyjemności własnej że się coś robi. Idąc tym tropem rozumowania należało by 50% rzeczy na swiecie zlikwidować bo mają kilkanaście różnych zamiennikow, innych rozwiazań etc.

Pozatym to dopiero startuje. Mogę ci powiedzieć że kolejne numery będą obfitowały w testy etc. których nie było na forum, a pojawią się dopiero po publikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MX760 kupi do 100zł, za jakieś 70zł chyba. A MX160 to chyba tylko dlatego mogą być polecane bo nie bardzo mają konkurencję jakościową na półkach w popularnych sklepach w swoich widełkach cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze jest (bylejaka, wiem, ale jest :P ) pierwsza polska recenzja MX980 :P Nawet na forum nie ma. I takie teksty w przyszłości będą się pojawiać, których na forum po prostu nie ma/pojawią się później/wcale ich nie będzie.

 

KHRoN w sprawie nazwy ma rację, bo markę trzeba sobie wyrobić, by było wiadomo o co chodzi :)

Edytowane przez Siekiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytywałem się w treść gazetki, więc to pozostawiam bez komentarza, bo nie mam zdania.

 

Bardziej interesuje mnie kwestia graficzna... To niebywałe, zaskakujące, niesamowite, ale... JEST DOBRZE! Nie idealnie, bo momentami troszkę odpustowo, ale wszystkie dzisiejsze magazyny kolorowe są robione w ten deseń, więc można to wybaczyć. Najważniejsze, że wreszcie da się na to patrzeć. Gazetka jest atrakcyjna, nie odstrasza. I tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus - wyjete zdanie z kontekstu nie ma sensu, fakt. :  "Cowon zasłynął w świecie przenośnego audio z doskonale wykonanych odtwarzaczy o niebanalnym wyglądzie oraz świetnych walorach dźwiękowych. Wypuszczając następcę cenionego i7 nie udało mu się zwojować rynku."

Moim zdaniem dalej to zdanie jest niepoprawne gramatyczne

 

Wrócę do domu, to się żony zapytam...:) Jestem zbyt słaby w gramatyce, by jednoznacznie wyrokować...

 

Nie twierdzę, że korekta jest idealna...Było trochę zbyt mało czasu. I tak naprawdę przydałaby się jeszcze jedna, końcowa korekta...

 

Piotrus ma rację...Zdanie lepiej by brzmiało po lekkim "liftingu"...

"Następcy cenionego i7 nie udało się jednak zwojować rynku"

 

p.s. Przepraszam za "piramidę" , ale chciałem aby odpowiedź zachowała sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cowon zasłynął w świecie przenośnego audio z doskonale wykonanych odtwarzaczy o niebanalnym wyglądzie oraz świetnych walorach dźwiękowych. Wypuszczając następcę cenionego i7 firmie nie udało się zawojować rynku." po mojemu to juz dodanie tego wyrazu załatwia sprawe i usunięcie "mu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności