Skocz do zawartości

Słuchawki do net gamingu


armohadillas

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pojawieniem się tego forum przeniosłem zapytanie z mp3 forum

Poszukuję dobrych słuchawek do gry w necie,

do tej pory używałem zarówno markowych Creative HQ i HS (modeli nie pomnę ale z górnej półki) z oddzielnym mikrofonem - popękały pałąki ,

i mnóstwo "no name z mikrofonami" ostatnio E5, zwykle wytrzymują 6-7 miesięcy , najczęstsza wada przetarcie kabli do mikrofonu (na obrotowym lub giętkim połączeniu)

 

słuchawki muszą być zakryte i bez "przecieków" (rodzina śpi)

regulacja głośności

czuły mikrofon (obracany ) (wyłączanie mikrofonu na przycisk)

zakryte ale gąbki pokryte skóra, lub jej imitacją ewentualnie zamsz nie znaoszę dotyku gąbki

oczywście kabel

i połączenie na microjacki ( nie na usb)

 

zastanawiam się nad

Creative SB 3D Tactic Alpha,

 

Creative seria Fatal1ty trochę chyba naciąganie na nick

Creative HS1100 - wydają się super ale te wejście na usb - ktoś wie jaki mato wpływ na opóźnienie i jakość dźwięku?

 

jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie podpowiem - w rankingach zagranicznych wyżej wymienione słuchawki są na drugim i trzecim miejscu a na pierwszym

 

Creative HS-980 Fatal1ty MKII - z wygladu przypominają te gaming arena ale mają wejście na micro jacki

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oddzielnym mikrofonem jest problem z utsawieniem czułości - bo odległość się zmienia - a w grze lepiej sie nie zastanawiać czy cie team slyszy czy nie,

do creative zrobię trzecie podejscie, Sound Blastera jeszcze nie mam ale najpierw spróbuję bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa propozycja a już miałem zamawiać te fatality

 

a jak trwałością ( to znaczy jak długo je maszi czy pojawiły się jakieś wady ,szkodzenia np pęknięcia) i jak z pozycjonowaniem przestrzennym dżwięku?

 

 

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do e-gaimingu używałem ok. 15 różnych par słuchawek, ale nigdy nie doświadczyłem równie ogromnej analityczności detali jak w przypadku alessandro music I. Różnego typu fatality, syberie, meduzy nawet o milimetr nie zbliżyły się do tych słuchawek. W grach fpp odnajdują się wręcz rewelacyjnie, wiesz co się wydarzy za 2-5 sekundy.

zdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis znalazłem ale - nie znalazłem ani jednego sklepu w Polsce ( przynajmniej w internecie)- który je oferuje- potwierdź chodzi ci o słuchawki Grado Alessandro MS1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

zastanawiam się nad

Creative SB 3D Tactic Alpha,

 

jakieś inne propozycje?

Parę pytań. Jaką masz kartę dźwiękową, w jakie gry pykasz, jaki masz budżet?

 

Ogólnie odradziłbym Ci kupowanie słuchawek gamingowych, bo zwykle są warte połowę swojej ceny, a jej większa część idzie na marketing i dodatki, producenci nie przywiązują też za bardzo uwagi do jakości przetworników. Lepiej zrobisz szukając konstrukcji "muzycznych".

 

 

Edytowane przez nietopyrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzasadzie już decyzja zapadła i zamówiłem zadecydowała rada Krona (wątek przeniosłem z forum słuchawkowego)

http://forum.mp3store.pl/topic/70380-poszukuje-trwalych-sluchawek-do-gamingu/page__p__680977__fromsearch__1#entry680977

ale jak znajdę Alessandro ms1 to może je dodatkowo dokupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyznaję rację Khronowi- dwa w jednym słuchawki i karta dźwiękowa w jednym urządzeniu, dobry EQ dobrze oddaje kierunki, przy zredukowanych basach słychać nawet skradanie.

od razu poprawiły mi się staty.

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Polecam przestudiować ten artykuł: http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

Miałem podobny problem z tym, że szukałem połączenia dobrej przestrzeni i dźwięku. Polecam HD555, które dzieżko znaleźć (tylko używane) i w końcu zdecydowałem się na HD595 - także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności