Skocz do zawartości

Odtwarzacz + słuchawki do 250 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję nowego odtwarzacza i słuchawek do 250 zł.

 

Moje wymagania to:

- dobra jakość dźwięku

- pojemność przynajmniej 2 gb chociaż wolałbym 4 gb :)

 

Muzyki jakiej słucham to: rock, hip-hop, czasami pop

No i do tego oczywiście jakieś słuchawki.

 

Czekam na jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki do 50zł? Ciężko.

Jeśli już to SoundMagic PL11 jeśli znajdziesz w tej enie albo Vedia SRS 300. Fajne douszne, i za 50zł kupisz 2 pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro 8gb wisi jest za 3 stówki.

 

 

No jest i do tego nówka :) Ale kolega ma 250zł na cały zestaw wiec i tak za drogo. Może coś takiego http://forum.mp3store.pl/topic/69543-sz-clipre2e5/

Edytowane przez Decks84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wita po dłuższej przerwie. Dalej niestety nie mam odtwarzacza, i znowu zwracam się do was z prośbą o pomoc. Wszystko zostaje to samo tylko moja kwota którą mogę przeznaczyć na zestaw wzrasta z 250 zł do 300 zł :). Myślę na iRiverem E30 + do tego jakieś słuchawki. I teraz pytanie czy znajdę coś lepszego w tej cenie? (oczywiście nówka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie brałbym iriver'a E50 4GB za 179 w mix elecronics. Gra tak jak E30 ale wygląda znacznie lepiej. Do tego szukałbym jakiś doków w komisie, np. NE-6.

Nie polecam IRiver E-30 chyba że pasuje ci totalnie zamulony i przebasowiony dźwięk , Sansa ma czysty i klarowny, trochę chłodny ale przestrzenny. Ja na E-30 bardzo się zawiodłem i szybko oddałem. A myślałem że będzie grał podobnie do T-60 którego mam i sobie chwalę. Polecam jednak Sanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam IRiver E-30 chyba że pasuje ci totalnie zamulony i przebasowiony dźwięk , Sansa ma czysty i klarowny, trochę chłodny ale przestrzenny. Ja na E-30 bardzo się zawiodłem i szybko oddałem. A myślałem że będzie grał podobnie do T-60 którego mam i sobie chwalę. Polecam jednak Sanse.

 

Clip to jeden z cieplejszych grajków jaki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw E30 + soundmagic pl11 chyba (coś 35 zł kosztowały)

Powiem tak , dla mnie bomba , mega bateria , dźwięk też zadowala , moc wystarczająca fajne menu , lekki , poręczny ... dla mnie rewelka i przesadzacie z tymi basami , player jest naprawdę świetny pozatym posiada fajny korektor można nieco dopasować do siebie .

 

PS Słucham szeroko pojętego rocka , metalu , popu trochę skrzypiec ew jakichś poważnych. Dalej - bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności