Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dobre słuchawki nauszne


maggoT5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Bardzo prosiłbym Was o pomoc w znalezieniu dla mnie słuchawek :)

 

To tak: wybieram się na studia i będę mieszkał w akademiku także potrzebuje słuchawek do laptopa. Słuchawki muszą być nauszne, dobrze by było gdyby wyciszały dźwięki z zewnątrz. Muszą być także bardzo komfortowe, żeby po kilku godzinach noszenia nie bolały, czy też grzały się uszy :) I fajnie by było gdyby były bezprzewodowe, ale to nie jest najważniejsze. Jak już mówiłem słuchawki będą głównie do laptopa, czyli do oglądania anime/grania/słuchania muzyki (mniej więcej w takiej kolejności). Nie jestem audiofilem także za bardzo to mi nie zależy na super mega jakości dźwięku, aczkolwiek chciałbym żeby jakość ta była w miarę dobra :) Jeśli chodzi o muzykę to słucham głównie rock/hardcore/punk/metalcore/soundtracki.

 

Aha i co myślicie o Akg K912e? Spełniałyby moje oczekiwania? Są w miarę dobre jak za tą cenę?

 

Cena jaką mogę wydać na słuchawki to ok 250zł.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham takie autorytarne wypowiedzi.

 

Ależ proszę, po co ma dokładać kasę, nie wykorzysta ich potencjału, tylko wyda pieniądze, a z integry i tak lepiej nie zagra.

 

Nie sugerował, że będzie się rozwijał w tym kierunku- stąd moje stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem CALe i z lapsem grały beznadziejnie .. za to polecę Panasonic RP-HTX7 , trza by je tylko zmodować i stykną .. są zamknięte , po modzie grają prawie z każdego źródła , nawet z lapsa ..

 

Nowe na eukasie to jakies 140 z szipem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham takie autorytarne wypowiedzi.

 

Ależ proszę, po co ma dokładać kasę, nie wykorzysta ich potencjału, tylko wyda pieniądze, a z integry i tak lepiej nie zagra.

 

Nie sugerował, że będzie się rozwijał w tym kierunku- stąd moje stwierdzenie.

 

Mam te słuchawki i grają dobrze ze wszystkim do czego się je podłącza. Wiadomo, że lepszą kartą grają lepiej. Ale bez niej i tak grają lepiej niż inne słuchawki, które miałem, więc gadanie, że nie zagra lepiej z integry, to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybiorę CAL! bo mnie trochę z kasą przycisło :) Tylko jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak z wygodą u nich? Da się wysiedzieć po kilka godzin?

 

gdyby nie chodziło Ci o izolację od otoczenia to poleciłbym Ci akg k420 ;-) niekiedy warto wiedzieć co się wokół Ciebie dzieje ;-)

Edytowane przez viridis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności