Skocz do zawartości

Clips i Silikon- e2


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przy dostawie przyszły klipsy już i uwaga- silikon. Jest on bardzo fajny, bardzo dobrze przylega ma dziurki tam gdzie trzeba i wypustki na klawisze. Niestety nie jest tak różowo- mianowicie cena. W Szoku byłem jak się dowiedziałem ile kosztuje kilps i silikon w mp3store.

 

Klips- 39 złotych (jeszcze tutaj zrozumiem, ale spodziewałem się 20-30 zł maks)

 

Silikon- 39 złotych.... (koszt wytworzenia tego to cent..., już tańsze są do komórek i o to o wiele)

 

Teraz mam pytanie, za co takie wysokie ceny? Zwłaszcza że z ebay można sam klips załatwić sobie za 15 zł maks. Nie wiem, może to jest tylko moje zdanie, chciałbym waszą opinie poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radical

Ja jak szukałem to klipsa nie było na ebayu, ale znalazłem na jakiejś nie wiem, chyba australijskiej stronie i klips kosztował w przeliczeniu dokładnie 40zł + ship więc akurat tego sie spodziewałem ;)

 

Dzięki za info odnośnie klipsa, muszę się w końcu wybrać i kupić playerka z klipsem w mp3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności