Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Przypadkowo" się dołączam do klubu ...

Zakupując Wzmacniacz iBasso od użytkownika forum dostałem gratis epki :P

Dźwiękowo nie są złe ale nie będą u mnie na 1 miejscu bo mam dużo lepsze słuchawki :)

Gdy je wkładam do ucha to występuje efekt zassania (niestety) . Za to mają bardzo dobre tipsy w opakowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi, tyle opini ;) Te z K750i mają całkiem inną charakterystykę, poza tym, to inny typ konstrukcji więc nie bardzo można je porównywać. Na pierwszy rzut "ucha" te z K750i grają ok, bo grają także basem (czego nieraz ciężko by szukać w pchełkach) jednak grają głównie środkiem, są troche przymulone, jednak jak na start nie są złe, napewno lepsze od dokanałówek dołączanych do W300i (bodajże HPM-75). W300i to ep`ki bez góry, bez środka, praktycznie sam bas, do tego bardzo kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wszystkie, ktore są w opakowaniu BOX są oryginalne. Niemniej jednak, uzytkownik pod nickiem Zwierzak, oraz Kopyt (to ten sam sprzedawca) ma opinie sprzedawcy podrobek, wiec jego aukcje omijalbym z daleka.

Tutaj masz link do sluchawek, ktore sa oryginalne.

http://allegro.pl/item658786067_sluchawki_...oryginalne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zakupiłem dziś Epki w komputroniku. Fajnie się prezentują. Wcześniej od sprzedawcy w innym sklepie dowiedziałem się, że ich nie mają,a creative kończy ich produkcję i ich już mieć nie będą. Kto czegoś szuka w przedziale cenowym do 100 zł, niech się więc w EP 630 szybko zaopatrzy, póki jeszcze są w sprzedaży do wyczerpania zapasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś Epki w komputroniku. Fajnie się prezentują. Wcześniej od sprzedawcy w innym sklepie dowiedziałem się, że ich nie mają,a creative kończy ich produkcję i ich już mieć nie będą. Kto czegoś szuka w przedziale cenowym do 100 zł, niech się więc w EP 630 szybko zaopatrzy, póki jeszcze są w sprzedaży do wyczerpania zapasów

Za tą cenę lepiej kupić SoundMAGIC'i PL11 lub SoundMAGIC'i PL12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak miałem te słuchawki :D Kiedyś byłem nimi zachwycony, teraz jak niedawno je włożyłem do ucha to nie dość, że praktycznie od razu zaczęła mnie głowa boleć to nie mogłem znieść jakości dźwięku, bas zakrywa wszystkie pasma i jest niesamowicie rozlazły :P Pchełki z Sony Ericssona, które mam w domu grają przynajmniej o klasę wyżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od kilku dni z nich korzystam i po małym zmodowaniu grają bardzo przywoicie - nie są tak basowe. Góra bardzo ładnie brzmi, a bas siedzi tam gdzie być powinien. Używam ich na iphonie 3g i z equalizerem ustawionym na jazz wszystko ładnie brzmi. Jak ktoś chce spróbować zmodować słuchaweczki to zapraszam do mojego tematu w dziale naprawa;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam.

Kupiłem sobie dzisiaj te słuchaweczki bo były mi potrzebne jakiekolwiek. Nie wiedziałem że to te słuchawki bo brałem pierwsze lepsze. Trafiłem dobrze ;]. Cały dzień na nich słucham i jestem niezwykle zadowolony. Zauważyłem w necie, że chodzą takie po około 15 zeta. Zacząłem więc szukać po różnych forach i się dowiedziałem, że te po 15 to są podróby, więc się ucieszyłem, że nie wyrzuciłem tyle kasy w błoto. Nie wyglądają na takie ale są naprawdę zarąbiste !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy mozna gdzies dostac wieksze gumki od tych 3 par ktore sa w opakowaniu? Juz mnie szlag trafia. Epki mam od okolo 3 lat - przez pierwszy ~rok uzywalem srednich, kolejne dwa lata najwieksze, dopiero przez ostatnie pol roku zaczely mi poprostu wypadac jako, ze nie potrafia juz wytworzyc podcisnienia w moim uchu. Probowalem zamiany na gumki z innych dokanalowek, ale jest to samo. Sadzilem ze to moze wina poluzowania sie ich wiec kupilem nowa pare sluchawek (w tamtych starych zreszta i tak juz lewa sluchawka grala ciszej). No niestety bylo bez zmian. Obawiam sie, ze przewod sluchowy mogl mi sie troche "poszerzyc" od uzywania epkow przez te 3 lata (mniej wiecej 2-3godz dziennie). Czy jest to w ogole mozliwe? Jakies rady/sugestie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności