Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jailbreak Ipod touch 3g


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy komuś się przyda ale może dla potomności owszem.

No nareszcie jest... Nowa wersja JB na touch 3g. Nadszedł czas na zmiany: nowy itunes, nowy iphone os. najpierw 3.2 teraz Niby rewolucyjny 4.0 to także nadszedł czas na nowszą wersję JB na nasze urządzonka.

Co to jest JB ?! Nie będę pisał bo na pewno było jest i będzie dokładny opis na wszelakich stronach w tym także na tym forum.

 

Warunki:

No tak te zawsze muszą być...

-Ipod touch 3g 2g 1g z Iphone OS. 3.1.3 lub 3.1.2

-Iphone tak samo jak wyżej

-Ipad z OS. 3.2

 

-Itunes 9.1 (także 9.1.1), Nie może być 9.2.* bo już nie będzie współgrać

 

Jedziemy !

-Pierwsze najważniejsze primo to oczywiście zrobić kopię zapasową naszego urządzenia.

-Ściągamy program "Spirit" który możemy pobrać ze strony : TEJ

1.JPG

 

 

-Dobieramy oczywiście na swoją platformę (windows Xp, Vista, 7 ; MAC oraz Linux)

 

2.JPG

 

-PRZED URUCHOMIENIEM ODŁĄCZAMY NASZE URZĄDZENIE I WYŁĄCZAMY ITUNES'A, Po ściągnięciu uruchamiamy program Spirit.exe

 

4.JPG

 

-Zobaczymy wtedy okno programu

 

3.JPG

 

-Teraz już kiedy uruchomiliśmy program wpinamy naszego ipoda czy co tam mamy, jeśli włączy się itunes to natychmiast go zamykamy.

 

5.JPG

 

-Tak, teraz trza wcisnąć przycisk.

 

-Z poziomu kompa wszystko trwa bardzo szybko, na chwilę pojawi się napis "Jailbreaking" (nie zdążyłem go zapisać) Po czym jęsli wszystko przebiegnie prawidłowo mamy coś takiego :

 

6.JPG

 

 

Nasze urządzenie powinno się zrestartować i uruchomić dziwna tapeta z paskiem ładowania (można już odpiąć z kompa jak pojawi się nasze menu) i gdzieś wśród ikon powinna pojawić się "Cydia" a to oznacza ze mamz jailbreaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak racja, bardzo podobny do blackra1n'a z tym że ja wcześniej nie wiedziałem o blackweather i upgradnołem swego ipod'a z 3.1.2 do 3.1.3, ciołek ze mnie bo musiałem z pół roku czekać na JB wersję na 3.1.3 :P

A zrobiłem ten tutorial bo wcześniej byłem młody i głupi i nie wiedziałem jak zrobić tego "JB". Dla początkujących jest ten tutorial, co wspominałem.

Na os.4.0 bodaj jest już pwnage tool ale on działa tylko z iphonami. Z touchem 3g do tej pory działał o ile mi widomo tylko blackra1n oraz ten spirit :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak Btw. Wie ktoś jak ściągnąć z niego blokadę głośności ?? Bo np. ta metoda nie działa, temat zamknięty a dla mnie aktualny, udzielałem się w nim i myślałem że chodziło o jb a tu nic się nie zmieniło nawiązując do ostatniego posta tego tematu. Czy robię coś źle ?? Używam najnowszego totalcomandera i t-pot 1.1. A może jest inna metoda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dzięki Bamboszek, chodzi mi bardziej o to, że w sieci jest mnóstwo dżelbrejków, a nie jestem zbyt biegły w ocenie, jak najlepiej to zrobić. Ostatnio na taczce 1gen wchodziłem po prostu na stronę jaibrekme czy jakoś tak, ale to już chyba nie jest dobry pomysł dla T2G. Dlatego wolę zapytać osoby z doświadczeniem w tym temacie odnośnie taczki 2g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No dobra, zrobilem JB, wgralem Cydie i jestem gupi. Po odpaleniu Cydii pustka, nie ma zadnych pakietow, aplikacji w Cydii. Googlowalem przez godzine, ogolnie juz pol dnia przy tym grzebalem i nadal nic nie wiem. Touch 2G 8GB, iOS 4.2.1. Pomozta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności