Skocz do zawartości

Robię zamówienie na qables.com


ov_Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wspólne zamowienie (koordynowane przeze mnie) na http:/www.qables.com/shop/

 

Ja potrzebuję dwa y-splittery, więc mi się średnio opłaca robić takie zamówienie samemu.

 

Ktoś coś chce?

Z ciekawych rzeczy mają Starquada grubszego, wtyki Switchcraft, srebrne kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są rozsądne. Parę USD/euro.

Chcemy ubezp. czy nieubezp. przesyłkę?

Ceylon: podawaj dokładne dane, co chcesz. w środę wieczorem dostaniecie dane do przelewu i kwoty (czyli jak zrobię zamówienie i będę znał dokładny koszt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko splittery, jeden mniejszy 5mmm czarny i dwa większe 6mm czarny i biały.

Wydaje mi się, że u nas jednak można taniej znaleźć większość produktów z tej strony - np. StarQuad jest na alledrogo w promocji 6zł za 0,5m a normalnie 8zł za 0,5m u kolek69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metka: to dostań Switchcrafta wtyki w Polsce. Albo takie fajne y-splittery.

Co do kabla, gdyby nie wysoki dolar, cena byłaby spoko. 5USD/1m to nie jest drogo.

Z ViaBlue tez jest problem, dlatego napisałem, że większość :) Aczkolwiek cena za ten srebrny przewód: http://www.qables.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=503 jest bardzo kusząca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko splittery, jeden mniejszy 5mmm czarny i dwa większe 6mm czarny i biały.

Wydaje mi się, że u nas jednak można taniej znaleźć większość produktów z tej strony - np. StarQuad jest na alledrogo w promocji 6zł za 0,5m a normalnie 8zł za 0,5m u kolek69

lol a ja sprowadzałem za 10zł/m :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd sprowadzałeś? Bo może też bym się pokusił

Zle postawione pytanie. Raczej nie 'skad', a 'kiedy' :)

 

lol a ja sprowadzałem za 10zł/m

Tak, ale cienszy Canare L-4E5C 4,8mm i po nizszym kursie;)

 

Jak przybieralem sie do zamowienia Star Quad L-4E6S 6,0mm dolar byl po 2,80zl i pisalem, ze bede sprzedawal po 10-12zl/m i taki mialem zamiar, nie znajac nawet dokladnych kosztow przesylki. Nim zebralem zamowienie dolar skoczyl do 3,20. Czekalem az kurs spadnie kosztem opoznienia zamowienia. Gdy nie moglem juz wiecej czekac, waluta skoczyla jeszcze do prawie 3,40zl i nie czekalem na wyzszy kurs tylko zamowilem. Dlatego taka cena. Jak Kurs do 20% wyzszy to i produkt drozszy. Chyba jasne, nie?

 

PS. dla mnie tylko 3 czarne splittery 6mm.

Edytowane przez kolek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd sprowadzałeś? Bo może też bym się pokusił

Zle postawione pytanie. Raczej nie 'skad', a 'kiedy' :)

 

lol a ja sprowadzałem za 10zł/m

Tak, ale cienszy Canare L-4E5C 4,8mm i po nizszym kursie;)

 

Jak przybieralem sie do zamowienia Star Quad L-4E6S 6,0mm dolar byl po 2,80zl i pisalem, ze bede sprzedawal po 10-12zl/m i taki mialem zamiar, nie znajac nawet dokladnych kosztow przesylki. Nim zebralem zamowienie dolar skoczyl do 3,20. Czekalem az kurs spadnie kosztem opoznienia zamowienia. Gdy nie moglem juz wiecej czekac, waluta skoczyla jeszcze do prawie 3,40zl i nie czekalem na wyzszy kurs tylko zamowilem. Dlatego taka cena. Jak Kurs do 20% wyzszy to i produkt drozszy. Chyba jasne, nie?

 

PS. dla mnie tylko 3 czarne splittery 6mm.

Doooh! Gdyby nie fakt że różnica między 4e5c a 4e6s jest 8 pensów na metrze, a w temacie tamtego zamówienia pisałem że istnieje możliwości równoległego zamówienia też 4e6s - jeden sklep jedna przesyłka...

 

Kabel zamawiany po 4,5zł/funt obecnie jest 4,92 czyli odpowiednio 28zł więcej bym zapłacił przy zamówieniu 28m kabla czyli odpowiednio cena wrosła by o 1zł na metrze. Cały czas jest to cena lepsza niż 16zł/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doooh! Gdyby nie fakt że różnica między 4e5c a 4e6s jest 8 pensów na metrze...

Groszowa roznica to fakt.

 

Poszlo za 12zl/m Forumowiczom tak jak obiecalem przy zamowieniu. I nie sadze, ze to zla cena. Reszte sprzedaje eksperymentalnie za wiecej w celach komercyjnych ;) jak nie sprzedam oczywiscie zejde z ceny :)

Pozdraiwm

Edytowane przez kolek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się na to skusił, też 2 sztuki. Chciałbym jednak wiedzieć jaki będzie koszt przesyłki.

 

Sorki, pomyłka, to nie jest line-out z wyjściem jack...

Edytowane przez baols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

czy ktos szykuje sie moze do kolejnego zamowienia z tej strony bo bym troche stuff'u wziałem?

Jak nie to sam zamowie.

 

ov_Darkness - jakbys mogl na prive'a wyslac jakies szczegoly co i jak z zamowienie stamtąd. Jaki koszt przesylki? Skąd przesyłka idzie i ile sie czeka?

 

Pozdr.,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności