Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak rozpoznać oryginalność Sennheiser IE8


wkamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witajcie

 

http://allegro.pl/sennheiser-ie-8-nowe-super-sluchawki-i1509234301.html

 

a te? - połowa się zgadza połowa nie z opisów

co to jest to czerowne w prawej słuchawce? - jakis element czy też po prostu oznaczenie kabla? - w tych nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem IE8 w morele.net (przed podwyżką ceny). Na pudełku naklejka Konsbudu. Po odsłuchach stwierdzam, że są oryginalne. Zwracam tylko uwagę, że odcinek kabla od łącznika do wtyku ma długość circa 79cm. Myślę, że wszyscy, którzy z tego powodu poddają w wątpliwość prawdziwość swoich modeli, mogą odetchnąć z ulgą. Oczywiście pod warunkiem, że reszta cech jest zgodna z wytycznymi oryginałów opisanymi w tym temacie. Może poza cechą giętkości kabla, ale tego nie jestem w stanie potwierdzić, gdyż u mnie jest bardzo plastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

up

Szczerzę wątpię, niech podeśle dokładniejsze zdjęcia bo z tych mało można wywnioskować

http://www.head-fi.org/t/457420/warning-fake-ie8s-comparison-pictures-included

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w podróbkach tez jest podrobiona gwarancja sennheisera ? wie ktos z was czy w pudełku powinny znależć się jakieś stosowne dokumenty potwierdzajace oryginalność produktu ? przymierzam sie wlasnie do kupna ale jak prawie cala wypłata pojdzie na fejki to wpadne w depresje .. zakupu chcialbym dokoonac w redcoon.pl za 800zł stoją , dość tanio dlatego sie zastanawiam czy tam dostane orginały .

Edytowane przez kob12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy ktoś miał doświadczenia z tym sklepem? Czy te Sennheisery mogą być oryginalne? Cena podejrzanie niska jak za ten model (565 zł za IE8, kiedy normalnie 1056-1479 zł)).

 

http://www.lightingcenter.pl/sennheiser-ie-8-ie-8i-sluchawki-douszne-p-7796.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Bernie

Legit 100%

Dzięki za odp., rozumiem że testujesz - testowałeś już lub po prostu masz wiedzę (ewentualnie skąd pewność)?
Ten sklep istnieje fizycznie, bralem od nich shurki kiedys, fakture nawet daja

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Bernie

Legit 100%

Dzięki za odp., rozumiem że testujesz - testowałeś już lub po prostu masz wiedzę (ewentualnie skąd pewność)?
Ten sklep istnieje fizycznie, bralem od nich shurki kiedys, fakture nawet daja

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

Fakt, udało mi się sprawdzić dystrybutor - Aplauz potwierdził, że biorą od niego towar (na zdjęciach ten sklep to taki sobie baraczek ale mniejsza z tym) cena wynika podobno z tego że to już jest wycofywany powoli model. Od kiedy kupiłem kiedyś fake CX 500 zanim kupię coś z tej marki kilka razy wolę sprawdzić.

 

EDIT:

Teraz będę się zastanawiał tylko czy wziąć IE8 czy hybrydy Sony XBA-H3 (też podobnie za 635 zł w mall.pl).

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności