Skocz do zawartości

Cresyn, strikes back!


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj do domu przywiozłem całe pudło słuchawek od dobrze nam znanej firmy Cresyn (dokładnie to od MIP'u je mam). Jest to cała oferta firmy. 14 modeli, nie są jeszcze w ofercie kupna. To co zostanie wprowadzone, zależy ode mnie. A wcale nie jest to łatwe zadanie. Decyzja ma zapaść w poniedziałek. A ja mam mało czasu.

 

O to lista modeli:

Cresyn C220E black

Cresyn C220E orange

Cresyn C230E black

Cresyn C260E black

Cresyn C200H black

Cresyn C512H black

Cresyn C550H black

Cresyn CS-EP200WL white

Cresyn CS-EP250WS black

Cresyn CS-EP300WL white

Cresyn CS-EP400 AXE IV black

Cresyn LMX-E630DL black

Cresyn LMX-E630RL red

Cresyn LMX-SH611 silver

Cresyn CS-HP500 white

Cresyn CS-HP600 black

 

Sry za straszne zdjęcia. Ale przy sztucznym oświetleniu, Lumix FZ7 mojej siostry daje ciała.

img151.jpg

img152.jpg

P1130709.JPG

P1130710.JPG

P1130711.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem aby dać to kilku osobom. Myślałem też o ewentualnym meecie z tej okazji. Ale nie ma na to czasu chłopaki. Muszę je na szybko przejrzeć. Do poniedziałku. Tego dnia przyjeżdża przedstawiciel Cresyna do MIP'u.

 

Co do armatur. Nie sprawdzałem czy mają. Nie zdążyłem. Jak by co, lista modeli jest ofertą złożoną dla MIP'u. Z tej puli trzeba wybrać słuchawki które zostaną umieszczone w asortymencie sklepu. Cen proponowanych jeszcze nie znam. Jutro dostanę resztę info.

Wiem że Cresyn ma model bluetooth'owy, który sprzedają do telefonów Samsunga. Niestety nie znalazły się w tym kartonie.

 

Pełna linia produktów Cresyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten ich frequency range nie jest czasem z palca wyssany? Producent mógłby podawać chociaż zbliżone do rzeczywistości informacje. Toż membrany nawet tyle nie wyciągają, a tu jest jedna armatura. Niemniej bardzo ciekawe się wydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili męcze C550H, jak na portable są super. Ale myślę że do AKG K450 mają jeszcze spory kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że o tym wspomniałeś. I tak wyjmę jedną parę do testowania. Z samej ciekawości.

 

W tych C550H pady są za miękkie. Już mnie uszy bolą. A mam je z 40 minut na głowie.

 

No bez jaj. Axe IV żadzą. Mają bas jak niejedne doki, walą nie gorzej niż K518DJ. Będę musiał komuś je dać do posłuchania z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na pewno pójdą na testy. Myślę że za dwa tygodnie można było by już działać. Ewentualnie zrobić meet w Warszawie na którym by się znalazł ów karton Cresynów. Bo zostanie wszystko, jak pootwieram wszystkie pudełka to raczej ich nie sprzedadzą. ;) Mam nawet pomysł, gdzie i kiedy. Ale to do obgadania zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na pewno pójdą na testy. Myślę że za dwa tygodnie można było by już działać. Ewentualnie zrobić meet w Warszawie na którym by się znalazł ów karton Cresynów. Bo zostanie wszystko, jak pootwieram wszystkie pudełka to raczej ich nie sprzedadzą. ;) Mam nawet pomysł, gdzie i kiedy. Ale to do obgadania zostaje.

 

 

i jak zawsze Warszawka a reszta to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta. Można słuchawki porozsyłać każdemu do domu. Lub wysłać do jakiegoś sklepu cały karton i potem zrobić meet. Tyle że to nie ode mnie zależy.

 

Jest nie fajnie, HP500 pękły mi na głowie. Strzeliło mocowanie połówek pałąka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta. Można słuchawki porozsyłać każdemu do domu. Lub wysłać do jakiegoś sklepu cały karton i potem zrobić meet. Tyle że to nie ode mnie zależy.

 

Jest nie fajnie, HP500 pękły mi na głowie. Strzeliło mocowanie połówek pałąka.

Dobrze, ze o tym piszesz , bo w większości przypadków jak coś mechanicznego dzieje się ze słuchawkami na gwarancji jeszcze, to odpowiedź producenta jest, że nie uznaje bo to użytkownik zepsuł.

A wady fabryczne to kit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UR40 jakoś mi się nie rozleciały na głowie. Mimo znacznie delikatniejszej budowy. Myślę że ten egzemplarz musiał być słabszy i tyle. Bo same HP500 są dość solidną konstrukcją. Spasowanie elementów i ich jakość stoi na wysokim poziomie. W tym jak i w reszcie, która u mnie leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część tych słuchawek nie jest warta uwagi. Ale z reszta to bardzo dobre konstrukcje. Może nie szałowe ale wypadało by posłuchać takich modeli jak: AXE IV, CS-EP300, C512H, C550H, CS-HP500 i CS-HP600. Zwłaszcza że ceny mogą być bardzo atrakcyjne. Za dwa tygodnie będzie meet. Na bank. Więc jeśli ktoś chce ich posłuchać, to niech pilnuje tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę też i tam, jak już wszystko będzie przygotowane do tego spotkania. Muszę tylko pogadać z paroma osobami na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, wiecie że Cresyn ma jeszcze inną markę słuchawek? Nazywa się Phiaton. Na ich stronie znalazłem takie o to ślicznotki: http://www.phiaton.com/Fulfillment/Public/ShoppingCart/product_detail.asp?prod=12471

 

Słuchawki mają konkurować z Bosem. Na rynku jest od 2008 roku.

 

Ciekawy jestem modelu PS 320, z podwójnymi driverami.

 

 

Edyta:

Właśnie przeczytałem maila z od MIPu. Na meecie będą dodatkowo: C240E, C750E, CS-HP700 i Phiaton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności