Skocz do zawartości

iPad


seula

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie telefon to dzwonienie, smsy i friendly UI i adroid spelnia to wszystko:)

Pzdr.

 

Nie da się ukryć, że tak jak malas zauważył najtańsza nokia za 90pln z mm też spełnia te wymagania :) A do samego dzwonienia i pisania to chyba dotyk nie jest taką koniecznością.

Nie zamierzam cię tu przekonywać o wyższości ajfona nad andoridem, ja wiem że dla mnie po prostu ajfon jest lepszy niż android. I jeżeli do września (jak będę umowę przedłużał) nic się nie zmieni to zostaję przy ajfonie. A patrząc na aktualne ceny iphone w orange to mam wrażenie że nawet zostanę przy tym ajfonie co mam obecnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to tak jak ktos wcial sie w rozmowe porshe vs ferrari z nissanem;p

 

I czasem ten ktoś ma racje bo Nissan wygrywa, po mimo, że jest kilka razy tańszy. Przykład Nissana GTR. Leje 911 Turbo i Ferrari F430, ale ludzie gadają "przecież to tylko Nissan".

Według mnie iPhone jest dość ciekawy, ale nie za tą cenę. Poza tym jak dla mnie sprawia wrażenie takiej zabawki do gier dla nastolatka. Być może również, dlatego, że nie mogę żyć bez klawiatury. Osobiście uważam, że Android niczym nie ustępuje produktowi Apple, nie licząc gier. Aplikacji w markecie jest multum. Android intensywnie się rozwija i jest dużo telefonów na tym systemie i każdy może wybrać co mu się podoba.

 

A teraz kończąc OT.

Dla mnie iPad to tylko gadżet do internetu. Nie widzę innego sensownego zadania dla tego urządzenia. System z telefonu i kiepska wydajność. Co to ma być?! Jeszcze za niewyobrażalne pieniądze. Za tyle kupie sobie Smartphone i netbooka, albo laptopa i netbooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System z telefonu i kiepska wydajność.

Apropo wydajności, to zwróć uwagę na to, że w przypadku apple nie do końca można mierzyć wydajność w megahercach, czy megabajtach, gdyż w przeciwieństwie do innych platform apple ma soft skrojony na miarę pod konkretny hardware i często bywa, że wyciąga ze słabszego sprzętu znacznie więcej niż konkurencja z nowocześniejszych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności