Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phonak Audeo PFE 112


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Idą upały i z mojego doświadczenia wynika, że w czasie ich trwania, większy wysiłek i filtry się zapychają wilgocią. Oczywiście to też kwestia indywidualna, ale u mnie po mocniejszej godzinie jedna ze słuchawek (akurat z reguły lewa) przy +25, +30 się zapychała, gdzie przy codziennym użytkowaniu nie było takich problemów. Po wyschnięciu było ok, ale nie o to chyba chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westone Star Tips pasują do audeo?

te największe szare są maławe, czy te czarne audeo są inne ?

Czarne tipsy Audeo różnią się od szarych. Szare M były dla mnie trochę za małe, z kolei L za duże. Wolałem seal niż jego brak, więc męczyłem się z Lkami.

W końcu zdesperowany kupiłem czarne M - pasują idealnie. Mają trochę inny kształt w górnej części i materiał jest inny w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują. Trochę ciężko wchodzą (Westone to T100, Audeo T130), ale dzięki temu nie spadają jak gumki Audeo ;)

podziękował też tak czytałem ale wolałem się upewnić

czarne audeo są gdzieś dostępne? może ma ktoś do sprzedania L-ki

 

Westone Star Tips pasują do audeo?

te największe szare są maławe, czy te czarne audeo są inne ?

Czarne tipsy Audeo różnią się od szarych. Szare M były dla mnie trochę za małe, z kolei L za duże. Wolałem seal niż jego brak, więc męczyłem się z Lkami.

W końcu zdesperowany kupiłem czarne M - pasują idealnie. Mają trochę inny kształt w górnej części i materiał jest inny w dotyku.

 

no to może są ciut większe od szarych

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ich żywotność jest słaba i trzeba często wymieniać. Lepsze tutaj są oliwki od shure.

Lepiej wypełniają kanał słuchowy przez co mamy trochę lepszą izolację a co za tym idzie przybywa basu. Oliwki chyba jeszcze bardziej przyciemniają brzmienie.

Za to poprawia się na pewno komfort noszenia jednak trzeba poświęcić chwilę aby je założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Względnie Shure Olives.

gdzie można je dostać?

 

 

 

takie cudo? http://www.earphonesolutions.com/shpameblfosl.html

 

tyle, że brak przesyłki do PL. a przez niemcy 25 baksów za ship :D

 

Tak, to te. Niestety nie wiem gdzie je można dostać w PL, kiedyś były w jednym sklepie internetowym, ale jak sprawdzałem jakiś czas temu, to już zniknęły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności