Skocz do zawartości

V-Jays


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie się nie trzymają. U mnie to wygląda tak, że pałąk styka się z głową na czubku i na uszach. Nie ma w ogóle kontaktu na tym "owalu". W PX100 Sennheiser dał poduszeczki i to było o niebo lepsze rozwiązanie. Takie a nie inne umocowanie na głowie powoduje też po pewnym czasie ból małżowin (bo słuchawki je punktowo uciskają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, królami w dziedzinie wygody to V-Jaysy nie są... ;) K420 je kładą na łopatki pod tym względem. Ja mam swój wyćwiczony sposób ich zakładania i ułożenia na głowie i leżą w miarę ok, kwestia czasu, każdy się przyzwyczai. Cały czas mam wrażenie, że spadną za chwile, ale leżą całkiem pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, królami w dziedzinie wygody to V-Jaysy nie są... ;) K420 je kładą na łopatki pod tym względem. Ja mam swój wyćwiczony sposób ich zakładania i ułożenia na głowie i leżą w miarę ok, kwestia czasu, każdy się przyzwyczai. Cały czas mam wrażenie, że spadną za chwile, ale leżą całkiem pewnie.

 

 

zależy... Swego czasu Siekiera na meecie też się dziwił że mój model konkretny jest wygodny i trzyma się głowy lepiej niż jego testowy.

@mathu- zaraz, zaraz- przecież v-jays mają gąbkę pod pałąkiem tam gdzie ejst czubek głowy, wiem że mało jej ale coś tam jest.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zdziwienie roku: Jaysy lepiej grają z SGS2 niż ze starą T30.

A tak w ogóle to baaaaaaaaaardzo pozytywne wrażenia. Postaram się skrobnąć coś więcej, jakieś porównanie z K420 może nawet. W każdym razie, po pierwszym tygodniu użytkowania jestem wgnieciona w ziemię. Jeszcze nigdy moja muzyka nie brzmiała tak dobrze. I absolutnie zgadzam się z kimś, kto w tym wątku napisał, że te słuchawki oddzielają chłopców od mężczyzn, jeśli chodzi o realizację dźwięku i mastering.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z samsungami grają wybornie :)

 

też je ostatnio nabyłem i mimo iż mam więcej słuchawek nawet wyższej klasy to bardzo mi się spodobały.

 

@Martusia, chętnie poczytam twoje porównanie, ale najpierw je wygrzej tak z 150h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to raz (chociaż już z 70 godzin słuchania było i różnica jest kolosalna), a dwa że muszę z rejackować AKG, bo po raz wtóry padła im wtyczka. :)

Jak na razie jestem absolutnie zauroczona, one trochę brzmią jakby ktoś zdjął matową szybę z brzmienia K420 i nałożył im dobre okulary, żeby dźwięk był czystszy i pełniejszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bo moja lewa jaysowa trzeszczy przy niskich głośnych i raczej bocznych dźwiękach (np. kontrabas), ktoś jeszcze miał ten problem? ;)

Sprawdź czy włos nie wlazł w gąbkę. W KPP to był powszechny problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje... sprawdź to dokładani i jeśli okaże się że coś jest nie tak to dawaj na gwarancje.

 

P3 jest trochę lepszy od R0, ale też cieplejszy, a V-jays pasują do bardziej chłodniejszych grajków. Po za tym w P3 ekran siada (nie we wszystkich ale jednak), po za tym jest prawie nie do dostania, chyba że właśnie kupisz z uwalonym ekranem - podobno jest na to sposób ( i mniej wydasz ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo wielu mówi o V+P3 jak o idealnym połączeniu, a że chwilowo wysyp r0, które są mniej awaryjne na forum to się zastanawiam. Zwłaszcza, że mam SGS2, co jest niezłym zestawem.

Sprawdzę, ale chyba jednak gwarancja pójdzie w ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności