Skocz do zawartości

Słuchawki wypadają z uszu ? Co zrobić ?


Adio20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem. Kupiłem ostatnio mp3 Sanse Clip. Uzależniłem sie od słuchania muzyki, gdy jestem w otoczeniu. Lecz gdy słucham muzyki i równocześnie idę gdzieś to co pewien czas te słuchawki mi wypadają z uszu. Próbowałem już różnych słuchawek, jedne pasują lepiej inne gorzej. Zauważyłem,że problem tkwi w tym,że mp3 trzymam w kieszeni i gdy idę to ten kabel się napina w efekcie czego nie ma żadnego luzu i te słuchawki ciągnie mi do dołu. Jestem w tej kwestii noobem, zupełnie nie wiem jakiej techniki noszenia słuchawek używać, czy zamiast do kieszeni zawiesić ją na smycz, czy te słuchawki jakoś na szyje owinąć. Nie ukrywam,że sytuacja w której co 2 minuty muszę przyciskać słuchawki mnie bardzo irytuje. Zauważyłem, że nie wszyscy mają z tym problem, dlatego chcę zapytać doświadczonych słuchaczy, Jak Wy nosicie swoje słuchawki ? jaki model możecie polecić, który w miarę dobrze trzyma się uszu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeleczka na czubeczku i juz wszystko w porządeczku.... :Dsorry, klips do naprężenia przewodu może byc taki zdjęcie 1 lub słuchawki tego typu foto 2

 

Dzięki za odpowiedź. Ten clip wydaje sie dobrym pomysłem, ale jeszcze chciałbym poruszyć kwestie ułożenia słuchawek w uchu. Posiadam Creativy EP 630 z silikonowymi gumkami i one dość szybko wypadają z ucha. Chciałbym znaleść w końcu coś sensownego, słuchawki które by dobrze grały i nie wypadały. Jakie możecie polecić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeleczka na czubeczku i juz wszystko w porządeczku.... :Dsorry, klips do naprężenia przewodu może byc taki zdjęcie 1 lub słuchawki tego typu foto 2

 

Dzięki za odpowiedź. Ten clip wydaje sie dobrym pomysłem, ale jeszcze chciałbym poruszyć kwestie ułożenia słuchawek w uchu. Posiadam Creativy EP 630 z silikonowymi gumkami i one dość szybko wypadają z ucha. Chciałbym znaleść w końcu coś sensownego, słuchawki które by dobrze grały i nie wypadały. Jakie możecie polecić ??

 

Nie wiem jakiego rozmiaru silikonów używasz ale jeśli na największych słuchawki wypadają Ci z ucha to pozostaje chyba tylko operacja uszu lub przesiadka na nauszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności