Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SRH 750DJ vs. SRH 840


Lazzy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest może ktoś kto słuchał zarówno srh750, srh840 jak i ath m50? Chodziło by mi głównie, które z tej trójki mają najmniej natarczywą, niekłującą górę i ogólnie najbardziej relaksujące, niemęczące, ciepłe brzmienie? Niestety nie mam jak ogarnąć i posłuchać ich. :/

Edytowane przez zodiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.headfonia.com/closed-cans-shootout-m-50-esw-9-t50p-hd25-1-beats-studio-srh-840-srh-750dj-k181dj-and-dj1pro/

 

Pod względem basu najlepsze 750, góry podbitej nie mają

Edytowane przez Matess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie o wygodę użytkowania.

Posiadam aktualnie w swoim "składzie" Shure SRH440, powiem szczerze, że pałąk uwiera mnie w głowę, pady są jakieś twarde, uszy się szybko grzeją od słuchania.

Nachodzi mnie na wymianę na któryś z wyżej opisywanych modeli tj, 750 i 840, tutaj moje pytanie, które z tych słuchawek są wygodniejsze?

Bo dźwięk, wiem, że każdy mi podejdzie, bo w 440 mi odpowiada.

Prosiłbym jedynie o odpowiedź w strefie komfortu użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

840 maja lepsze pady wiec na bank one. Z drugiej strony 750 sa tansze i chetnie pady odkupie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

840 maja lepsze pady wiec na bank one. Z drugiej strony 750 sa tansze i chetnie pady odkupie :D.

Tańsze i przy okazji tragicznie wykonane... Trzeba być szczesciarzem żeby trafić na pare która nie zacznie się rozwalać po kilku miesiącach. Na forum jest conajmniej kilku uzytkownikow którym się posypały - gdyby komuś było mało - komentarze na Amazonie czy head fi. Wygoda tez nie grzeszą - chyba ze masz kwadratowa głowę - konstrukcja palaka tego wymaga :)

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trafiłem na nie pasujący się model, mam już około 2 lata. Co do wygody to mocno grzały mi uszy, ale po niecałym tygodniu się przyzwyczaiłem. Po ok 5h na głowie czuć dyskomfort, uwiera pałąk. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

840 lepsze wychodzi, ale 750 tańsze.

Ile by kosztowała wymiana pałąka Anarchist?

Ciekawi mnie też jakie pady (wygodniejsze) pasowałyby z innych modeli do 750.

Ale widzę, generalnie więcej osób mimo dyskomfortu użytkowania poleca 750. To o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

406 zl + wysylka do ciebie na zbiorowce z thomana i mozesz odlicz pady dla mnie to wychodzi ci okolo 350 + wysylka.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności