Skocz do zawartości

Testerzy słuchawek poszukiwani.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Przeczytałem jeszcze raz cały temat ale nie znalazłem nic o warunkach testowania (jedynie to że trzeba napisać rzetelną recenzję). Prosze więc o uściślenie - ile czasu na recenzję, co zrobić ze słuchawkami po zakończeniu testu itd... Jeżeli to głupie pytanie, to please be gentle ;-)

A więc tak w ciągu 7 dni od daty zwrotu produktu recenzja powinna znaleźć się na forum w dziale testy i recenzje , każdy z Was otrzyma stosowny dokument, który podpisujecie i w którym zobowiązujecie się właśnie do umieszczenia recenzji i wyrażacie zgodę na wykorzystanie fragmentu lub całości recenzji przez SUPERATA Sp. z o.o. i Multimedia Intelligent Products Sp.J.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mamy czasu na słuchanie? Tzn. Ile czasu może upłynąć pomiędzy otrzymaniem słuchawek, a koniecznością ich zwrotu? Pytam, bo czasem słuchawki potrafią i po tygodniu inaczej "zagrać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

czyli 14dni na testy + 7dni na recenzję( z tym że wysyłamy po 14 dniach), tak?

no macie max 14 dni na testowanie 14 dnia wysyłacie sprzęt na nasz koszt oczywiście i macie 7 dni na napisanie i umieszczenie recki na forum

mam nadzieję , że dacie radę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś się spłodzi. ;)

 

Wysyłka za parę dni. A czy ja mógł bym ewentualnie, będąc tam w okolicy, przyjść już po nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinacz, Ja tam polazłem i już. Nie czekałem na odpowiedź. ;)

 

http://forum.mp3store.pl/topic/61309-soundmagic-p10-i-p20/page__view__findpost__p__628565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

bardzo nam miło ;]]

 

i ponawiam pytanie Darksajda:

w jakich godzinach można wpaść tam tam do tej siedziby?

od pn to pt, w jakich godzinach, gdzie etc ;p

 

pzdr

biuro i my wszyscy jesteśmy na ul.Siedmiogrodzkiej 11 na Woli , przy zajezdni tramwajowej Wola , między ulicą Wolską, a Kasprzaka , dojazd: tramwajem 8 i 10 wysiadka na przystanku Rogalińska , dojazd autobusem: 155 i 151 wysiadka na przystanku Rogalińska ... trudniejsza opcja 501 , 507 , 125 , 105 , 178 , 506 na przystanku Szpital Wolski i dajesz z buta kawałek w stronę Wolskiej

ja jestem do godz. 17:00

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Proszę Was o podanie na priv kto z jakiego miasta jest i adresy ych, którzy nie mieszakają w mieście w którym jest sklep stacjonarny ... mieszkający w mieście, w którym jest sklep odbiorą ze sklepów bo tam je wyślę , reszta podaje mi adres a ja wysyłam do Was kuriera. A więc czekam na wiadomości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ludzie wysyłka poszła dziś , wszyscy w kopercie będziecie mieć pewne formularze do wypełnienia i odesłania do nas razem ze sprzętem ... jeśli to możliwe poproszę o przesłanie skanu a jak będziecie odsyłać sprzęt to oryginały przez Was podpisane ...

miłego testowania, w razie co to piszcie , skany wyślijcie na maila : marek.grabowski@mp3store.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności