Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przenośne solidne głośniki do laptopa. Cena do 200zl

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1 eeMKaa

eeMKaa

początkujący

• 10 posty/ów

• odtwarzacz - iRiver T10
  • słuchawki - MX450, HD437

Napisany 24 luty 2010 - 03:22

Witam,

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić przyzwoite głośniki do laptopa. Głośniki będą głównie używane do oglądania filmów i słuchania muzyki, ze szczególnym naciskiem na to drugie (nierozstaje się z muzyką - iriver T10 + sennheisery mx450 - zawsze i wszędzie ;) ).
Ważne też jest dla mnie aby były w miarę solidne, aby po 2-3 miesiącach nie zaczęły pierdzieć, gdyż będę używał ich na statku podczas półrocznego rejsu, a tam jak wiadomo nie można sobie nagle pójść do sklepu i zakupić nowych.
Nie zależy mi na kupnie jakichś głóśników z "super hiper promocji" za 20-30pln po to by się sypnęły kilku miesiącach.

Dlatego właśnie zwracam się z prośbą do wszystkich osób które mają jakiekolwiek doświadczenie z przenośnymi głośnikami.
Na co zwrócić uwagę, czy opłaca się inwestować w jakiś markowy sprzęt typu creative lub logitech, jeśli tak to jaki?

Jeśli są jakieś dobre przenośne głośniki warte swojej ceny to jestem gotów na nie przeznaczyć do 200pln.

Za wszelkie rady z góry dziękuje.

#2 pala01

pala01

zaawansowany

• 320 posty/ów
  • słuchawki - Denon AH-D1100

Napisany 24 luty 2010 - 03:51

słuchałem ostatnio tych głośniczków:
http://allegro.pl/it...per_okazja.html
i jak na takie małe pierdzitka grały całkiem przyzwoicie
ale gdybym miał coś sobie kupować to raczej:
http://allegro.pl/it..._wyprzedaz.html
albo
http://allegro.pl/it..._przenosne.html

innych niestety nie miałem okazji słuchać więc nie mam porównania, ale JBL robi fajne głośniki przenośne, niestety to już trochę inne ceny.

player: Sony NWZ-A808, iriver T10 1GB FM us, Qoolqee X 512MB, Panasonic SL-CT582V, Sony Xperia SP, iAudio X5 (ciągle czeka na rozruch... ), Rio Karma 20GB, Samsung YP-U3J 1GB, Panasonic SL-MP70, Casio AS-170R, Nokia 5700XM, Nokia 5800XM, Samsung Galaxy S2
headphones: Sony EX500LP, Denon AH-D1100, Philips SBC HP200, Cresyn MP-RG280E, Panasonic RP-HG11, AKG K518DJ@G-Shock mod, JBL reference 220 + tipsy aurvana, Sound Magic PL11, Sound Magic PL12, Creative ep-630, Sony EX082
home: Marantz SR4002 + Sony E71, Aureal Vortex + JVC MX-J10, Samsung MM-N4

feedback

#3 Publius Enigma

Publius Enigma

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2144 posty/ów

Napisany 24 luty 2010 - 04:36

Generalnie TravelSoundy znane są z przyzwoitego dźwięku. Przetworniczki są mikroskopijne ale grają całkiem znośnie unikając hałaśliwości.

home phones: Sennheiser HD565 @ HD580, Sennheiser HD380 pro, Grado SR325i past: AKG K550, Sennheiser HD650, HD600 @ HD650 cable, HD580, HD595, HD280 pro, Grado SR325, Denon D5000, D2000, D1100, D1001, Shure SRH840, Beyerdynamic DT880 pro, DT860 ...
prtble phones: Koss portaPro / Koss PX75 past:
Klipsch Image One, Sennheiser PX100-II, PX100 (RM), PX200, Koss KSC75, AKG K518 DJ, ATH-SJ5 ...
earphones: -none-  past: NuForce NE-700M, SoundMAGIC PL30, q-JAYS, Denon C551, C560r, C710, Creative Zen Aurvana, EP-630, Sony EX71, Sennheiser MX500, MX550 ...
dacs/amps: NuForce Icon HDP, FiiO E10
past: Schiit Asgard, NuForce Icon uDAC, MxM, Holdegron H1, Creek OBH-11, Audigy 2 ZS, X-Fi Xtreme Audio NB ...
daps: iRiver iHP-132 past: iPhone 4, Sony X1060, A845, Cowon E2, X5, D2, G3, iRiver iHP-100, iFP-799, T10, iMP-550, iFP-180, Sansa Fuze ...

#4 mantis30

mantis30

klikacz

• 86 posty/ów
  • Interests:muzyka, komputery, internet, góry, kobiety, piwo... :)

Napisany 24 luty 2010 - 08:58

Również polecam prdoukty firmy JBL, np: http://www.redcoon.p...content=B126699
Mieścisz się w cenie a jakość nie powinna Cię rozczarować. Sam mam JBL Creatures II i jestem megazadowolony :)

Słuchawki: NuForce NE-700M, Sennheiser LX90
(wcześniej: Grado Alessandro MS-1i, Phonak Audéo PFE, ADDIEM, NuForce NE-7M, UltimateEars metro.fi 220vi, Radius Atomic Bass RK-CA511K, Griffin TuneBuds Mobile, MacAlly TunePal)
Źródła: iPhone 5, iPad 2, Apple TV, iPod nano 4G, iPod shuffle 1G, iMac (Early 2008)
(wcześniej: iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 4, MacBook (Late 2006), iBook G4, PowerMac G4 DA)
Wzmak: brak

(wcześniej: FiiO E5 + Line Out Dock, NuForce Icon Mobile)
Głośniki:
Edifier R2600 Studio 6, JBL Creatures II

#5 eeMKaa

eeMKaa

początkujący

• 10 posty/ów

• odtwarzacz - iRiver T10
  • słuchawki - MX450, HD437

Napisany 25 luty 2010 - 16:24

pala01, Publius Enigma, mantis30
- dzięki za szybką odpowiedz.

Dzis sie wybieram co by pomacac i sprawdzic w akcji te glosniczki, ktore mi proponujecie.
Mam nadzieje ze te travelsoundy dadza rade, bo wygladaja calkiem atrakcyjnie i mobilnie ;)

Jesli macie jakies pomysly gdzie mozna zobaczyc tego typu glosniczki w akcji to bede wdzieczny, dla ulatwienia dodam ze jestem z Gdyni.

Na poczatek udam sie do media markt, tam najwiecej tego typu sprzetu widzialem.

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:50) "Tyle Żydom zawdzięczamy odkryć w nauce, taki ogromny wkład w kulturze... " Nooo i nie zapominajmy o takich wybitnych osobistościach jak np. Szanowny Profesor Zygmunt Bauman. :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 16:43) To się nie cykaj. Ja jestem numer 1 do odstrzału. I nie waż się ze mną rywalizować :P
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 16:40) Evil mnie stresuje Dodaj obrazek   cykam teraz  :D
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 16:30) Nismo, Ty mi nie musisz tego tłumaczyć. Gdybyś nie wyleciał z tą historią szwarga ciotecznego, to by nie było rozmowy. No ale odebrałem to jako atak na całą społeczność Żydów, popartą jakimiś skrajnymi przykładami, czego bardzo nie lubię, więc postanowiłem wtrącić swoje trzy grosze.
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:16) Fakt, nie mieliśmy jeszcze przyjemności :).
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:16) @Rob, częsty zarzut pod adresem aktywnych modów. Zwłaszcza ze strony osób w pierwszej kolejności do odstrzału ;).
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:09) Z Evilem nie miałem jeszcze żadnych przygód.
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 16:05) all jest spoko, to Evil nas terroryzuje :D
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:03) Ja się boję w ten sposób komentować, bo jeszcze mnie all997 ustrzeli.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 16:01) Już się udzieliłem - w swoim stylu :D
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 15:54) Co robić jak żyć :)
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 15:54) Uwielbiam klasyczny scenariusz siedzenia na tyłku i czekania na gotowiznę: http://forum.mp3stor...n/#entry1249137
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:51) Równie niedorzeczne jak ta fundacja Eriki Steinbach, która chce rekompensat dla Niemców wypędzonych w 1945 roku z Polski...
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:50) Inna sprawa, że Niemcy, Szwedzi czy Ruscy nie kwapią się z oddaniem zrabowanych w Polsce dzieł sztuki.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:48) Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby oddać majątki z pociągu PRAWOWITYM SPADKOBIERCOM po tym jak przedstawią DOWODY na bycie nimi. Kongres uważa, że sam fakt bycia Żydami daje im prawo otrzymania spadku po każdym zmarłym Żydzie, który nie miał spadkobiercy (co jest chore).
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:47) W takich przypadkach majątek zmarłego przechodzi na rzecz USA i koniec.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:46) To tak jakby teraz jakiś Wayne Koseski z Chicago zmarł bez spadkobierców czy rodziny i Polska rościłaby sobie prawo do jego domu, akcji, kont bankowych itp.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:45) @Jimmi Dragon - widzisz, problem w tym, że ten Kongres chce dostać kasę nawet za tych POLSKICH ŻYDÓW, którzy nie posiadali żadnych spadkobierców. To wbrew prawu polskiemu i międzynarodowemu, bo jak ktoś umiera bez rodziny czy spadkobierców to majątek przejmuje Państwo. Zawsze.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:43) @untilited - dokłądnie :D
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 15:42) Nismo nie jest antysemitą, jest judeorealistą. :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 15:17) W tym pociągu może znajdować się mienie zagrabione Żydom podczas II WŚ. Jeśli rzeczywiście, no to nie widzę przeciwskazań, żeby to mienie trafiło do prawowitych właścicieli. I strona polska też ich nie widzi. I rzeczywiście nic Kongresowi do tego. Bardzo źle by się stało, gdyby te odkryte kosztowności poszły na wsparcie wojny z Palestyną.
@  Szatynbury : (30 sierpień 2015 - 15:11) ale o co chodzi, to byli polscy Żydzi, obywatele PL, co Nowojorskiemu Kongresowi Żydów do domniemanego złota z pociągu?
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 14:42) Nigdzie nie napisałem, że każdy Żyd to wcielenie Szatana :P każdy Żyd, który chce od Polski odszkodowań za IIWŚ oraz każdy, ktory te żądania popiera - ci są dla mnie źli i roszczeniowo-bezczelni.
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 14:16) Yoshi, nie denerwuj się Dodaj obrazek  hahaha :D  
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 14:06) Kruwa, Nismo, najpierw piszesz, że wszyscy Żydzi są źli, a później że tylko władze... Za władzami to i ja nie przepadam.
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 12:26) Dodaj obrazek  
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 12:23) Ostatnio też jakiś ruski adwokat domagał się praw do "złotego pociągu", bo "rosja to sukcesor ZSRR i jako część koalicji antyhitlerowskiej należy im się część z tego pociągu". Szkoda tylko, że jak Polska chce odszkodowanie za Katyń itd. to wtedy Rosja już nie jest sukcesorem ZSRR :P
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 12:22) A do zwykłych Izraelitów ani Rosjan nic nie mam. Problemem jest podejście ich władz. Wyobrażasz sobie żeby Polska wyprzedawała cokolwiek nam jeszcze zostało żeby oddać Żydom za "straty poniesione przez II Wojnę Światową"?! Przecież jak jakiś Polak umiera bez spadkobierców to majątek przejmuje Skarb Państwa - tak jest na całym świecie. A Żydzi chcą kasy także za tych, którzy nie mieli rodzin / spadkobierców, bo czują się "kulturowymi następcami"...
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 12:20) @Jimmi Dragon - to tu się zgadzamy: ban dla prowodyra! :D
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:08) Kto zaczął? Oczywiście Robsonek! Ponawiam więc pytanie. Kiedy Robsonek bana na shouta dostanie? :P Prowokator jeden :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:07) Z resztą napisałem, polityka to bagno, a religia szambo. Trzeba było tematu nie zaczynać.
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:06) Mnie też boli jak się wszystkich tak bezmyślnie szufladkuje.
@  Ugz : (30 sierpień 2015 - 12:05) Bo aż mnie boli jak was tak słucham/czytam :P
@  Ugz : (30 sierpień 2015 - 12:05) Panowie przestańcie się tak spinać i przekomarzać. 
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:04) Tyle Żydom zawdzięczamy odkryć w nauce, taki ogromny wkład w kulturze... mało kto w Polsce zna więcej niż jednego Żyda (i pewnie nawet nie zdaje sobie z tego sprawy), a i tak antysemityzm kwitnie. Bo dziadkowie naopowiadali, jak to żydy złe i niedobre. No i oczywiście to Żydzi zabili Jezusa, hehe :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 11:57) Ja też się nasłuchałem opowieści, jacy z Polaków złodzieje. Normalnie aż mi wstyd, że jestem jednym z nich ;p
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 11:56) Nasłuchał się opowieści... heh :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 11:56) Patrząc na to, jak rząd rosyjski traktuje Polaków, pewnie też darzysz szczerą nienawiścią wszystkich Rosjan.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 11:50) https://pl.wikiquote...i/Izrael_Singer

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.

@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 11:48) Za to Ty jesteś depozytariuszem prawdy i wiesz kto i jaki był. Nasłuchałem się opowieści nie tylko z jego strony i generalnie sporo z tego się pokrywa.
Sorry, ale wystarczy zdjąć jarmułkę żeby zobaczyć, że żydom było daleko do "największych ofiar", a obecne roszczenia wobec Polski to draństwo czystej wody i dojenie maksymalnie holokaustu oraz granie na nucie "jak nam nie dasz to jesteś antysemita". BTW - skoro żydzi to taka wspólnota to powiedz mi czemu nikt nie chciał tych polskich przyjąć po wybuchu wojny? Przecież Niemcy mieli plan ich wysiedlenia, ale Stany palcem nie kiwnęły żeby ich przyjąć.
@  Ugz : (30 sierpień 2015 - 11:16) Ale są ludzie którym życie zgotowało piekło a oni przyjęli tona klatę i wytrzymali. Są to nieliczni, ale istnieją.
@  Ugz : (30 sierpień 2015 - 11:15) Wojna zmienia ludzi, mój dziadek był dość wysoko postawionym wojskowym za czasów 2 wojny światowej. Kilku starszych moich kolegów było w Iraku. I żadna z tych osób na trzeźwo nie wspomina nawet o tym co tam się działo.
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 11:03) Wielu było takich naocznych świadków i każdy przedstawiał się we wspaniałym świetle. A rzeczywistość zazwyczaj przedstawiała się nieco inaczej. Jak człowiek jest traktowany jak zwierzę, to też się zaczyna tak zachowywać. I nie ma w tym nic niezwykłego. Króla szczurów mam nadzieję załapałeś. Taka książka była...
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 10:45) Pluj na swoją rodzinę, a od mojej się odczep, bo to był naoczny świadek tych wydarzeń, a nie bajkopisarz.
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 10:37) Król szczurów heh ;)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 10:36) A ten chrzestny to już w ogóle musiał być niezły zawodnik, że bez żadnych grzeszków i występków przetrwał takie piekło.
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 10:33) Fajnie nismo, że Ci chrzestny matki naopowiadał takich kawałków. Na pewno wszyscy żydzi tacy byli, a Polacy wszystkim pomagali, troszczyli się i w ogóle aniołki ;p
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 10:32) O widzę, że wyłania się nam Naczelny Antysemita Forum :P
@  rfzb : (30 sierpień 2015 - 10:23) Powiedziałbym czym się różni wagon z Żydami od wagonu z piaskiem, ale to chyba niezgodne z regulaminem :P
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 10:16) Poczekajcie parę lat to dowiecie się, że to Polacy byli winni holocaustu. Chrzestny mojej matki siedział w Sztutowie i Oświęcimiu i mówił mi tak: nie było gorszych mend od żydów. Polak, Ukrainiec czy cygan to jakoś sobie pomagali, ale jak żyd dowiedział się, że masz gdzieś schowaną kromkę chleba to od razu donosił strażnikom. Potem już Niemcy (ci szeregowi) nie przynosili po kryjomu jedzenia więźniom, bo bali się że żyd ich podpierdzieli...