Skocz do zawartości

Proszę o opinie na temat iAudio 9


yumek

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek moze bedzie duzy test tego odtwarzacza. Cierpliwości.

 

To może ja na razie nie będę się wychylał ze swoim mini-testem laika i załączę kilka zdjęć porównawczych z Creativa Zen'em i Iriver E50. Zawsze mogą się przydać do podjęcia odpowiedniej decyzji zakupowej ;).

P1100267_1.jpg

P1100271_1.jpg

P1100274_1.jpg

P1100279_1.jpg

P1100285_1.jpg

P1100289_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Nic specjalnego. Gra dobrze ale nie jest zupełnie wart tej ceny. Dzisiaj go odsłuchiwałem w Krakowie po szybkości. Kiedy teraz znalazłem go na stronie mp3 store i znalazłem cenę... To mnie zatkało. :)

 

 

Jestes błyskotliwy i genialny i pewnie jeszcze sluchałes go na słuchawkach z zestawu...

Recka jest od dawna, mamy na forum cos takiego jak gazetka forumowa, na str 2 w numerze z listopada 2010 jest test i9! http://forum.mp3store.pl/topic/71102-boom/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL i AKG Q460 (tylko te nie były w ogóle wygrzane). Ale masz racje, moja opinia nie jest miarodajna.. Bo tylko słuchałem na muzyce która była już zgrana i bardzo krótko. Może uda mi się kiedyś go dorwać na dłuższy odsłuch ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Aczkolwiek po tym co mi pokazał, nie liczę na wiele. :)

Edytowane przez david11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam - chciałem się podpiąć pod temat - i zadać parę pytań przed zakupem i9 16GB:

1. Menu sterujące jest w języku polskim czy standardowow EN ?

2. Posiadam Win7 64bit - czy nie będzie problemów z komunikacją ?

3. Czy i9 pracuje w UMS(MCS) - chciałbym korzystać z łatwego przciągania plików jak w dyskach zewnętrznych do przenoszenia danych?

4. Kupując nowe urządzenie muszę od razu wgrać sam nowy freewer 1.15 ? W innym poscie o Iriverze czytałem że warto zrobić kopię - tutaj też ?

4.Posiadam Sennh HD485 i chciałbym mieć dobre urządzenie do odsłuchu (ale bez dotykowego ekranu). Przymierzałem się do Irv E300 ale czytałem

że są z nimi różne problemy z komunikacją z kompem - czy to urządzenie wydoli ?

Dziękuję za każde spostrzeżenia i uwagi.

Edytowane przez MarantzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności