Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie te następne nie są złe:)

Pierwsze zdanie mojego posta było o zdjęciach użytkownika Malkontent, a nie moich. To tak gwoli ścisłości.

 

A co do moich... Jeśli sam miałbym je ocenić to również najbardziej podoba mi się pierwsze. Ostatnio przeglądałem stare katalogi Diory (roczniki 83-84 i 85-86). Tam nie ma żadnych zdjęć makro i innych bajerów, tylko proste kompozycje (wieża gdzieś na półce, a dookoła rzeczy codziennego użytku itp.). Moim zdaniem to się bardzo fajnie prezentuje i chciałem uzyskać podobny efekt.

 

Tutaj możecie zobaczyć katalogi, o których wspomniałem:

http://unitra.eu.org/node/6853

http://unitra.eu.org/node/5658

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale sam ten kwiatek średnio pasuje do otoczenia. i Wtedy źle że głowny obiekt jest w centrum kadru. Złoty środek się tutaj przydaje:) Nie mówiąc o tym że tamte w katalogu pokazują że to jest zastane, jakby ktoś opuścił to miejsce- zwłaszcza to z książka- a Ciebie ze to jest poukładane specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kwiatkowi IMHO zdjęcie jest ciekawsze.

 

Zdjęcie samego amplitunera też zrobiłem, ale nie ma tego czegoś...

P2120004.jpg

 

No, ale gust ma każdy swój. Nie będę się sprzeczać. :)

 

Nie mówiąc o tym że tamte w katalogu pokazują że to jest zastane, jakby ktoś opuścił to miejsce- zwłaszcza to z książka- a Ciebie ze to jest poukładane specjalnie.

Tak, tu się zgadzam i właśnie niedługo będę chciał opracować sam taki katalog (dla zabawy oczywiście), robiąc zdjęcia właśnie tego typu jak tam. Elizabeth-kę fotografowałem na szybko, zaraz po tym jak przysłał ją kurier. Jutro ją obcykam przy świetle dziennym i zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie tylko jako ciekawostka, żeby pokazać jak świeci.

Pierwsze bardzo bardzo ładne, przydałby się jednak filtr polaryzacyjny bo odbicie gałęzi i okna jest ...średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho widzę, że humor dzisiaj dopisuje ;d

nie Malasie nie jest uberpr0.

 

zły kadr, kijowa jakość i w ogóle bez dobrego pomysłu.

nie umiesz docenić prawdziwej sztuki.

z resztą, nie spodziewałem się tego po Tobie.

i szaro- szare, a nie B&W :D

 

nie pyskuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności