Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Ze średniego fajny jest Fuji GX680III z Fujinonem 180/3.2 - mała GO i tilt shift. Z prostszych Pentax 67 + Takumar 105/2.4. Ale i tak najbardziej kręci mnie wielki format. Tylko cenowo wszystkie te aparaty bolą bardzo. :/

Trochę ciężko ogarnąć temat. Nie jestem pewien, ale typowo portretowym szkłem na wielkim formacie 4x5 będzie chyba 240mm.

 

 

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś nie przypuszczałem, że wrzucę tu jakikolwiek obrazek. Bardzo wysoki poziom w tym temacie. Mam nadzieję, że nie odstrasza to amatorów :)
Robię nieco inny temat.

_DSC7780.jpg

_DSC9128.jpg

_DSC9545.jpg

 

Więcej:
https://www.facebook.com/Fotogralf-223463808156102/

Edytowane przez rhalf
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok ul.Starosielce , kiedyś była to podmiejska wieś , część z niej zostało do dziś , domy mają od 100 do 110 lat . Mam u siebie kilka takich miejsc gdzie czas jeszcze spowalnia , ale powoli wszystko odchodzi pod blokowiska i szeregówki , smutne to .

 

PA190015.jpg

PA190033.jpg

PA190041.jpg

PA190042.jpg

PA190048.jpg

PA190053.jpg

PA190019.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marceli napisał:

Rhalf - Gadasz głupoty Waść.

Dwa ostatnie Twoje to najlepsze zdjęcia jakie są w tym wątku. 

 

Faktycznie - niesamowite klimaty, świetny i czasami zaskakujący kontekst. Autorowi gratuluję dobrego oka, jak to się mówi.

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Robert73 napisał:

Białystok , ulica Lawendowa dawne miasto Starosielce (1919-1954) , teraz dzielnica miasta . domy są zbudowane przed I wojną światową , robiłem to 11 listopada , dlatego flaga jest .

PB110111.jpg

 

Flaga robi zdjęcie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brunnerius napisał:

;) ładne, kolorowe, przesadziłeś z HDR ;) ale może tak chciałeś, więc... ładne, kolorowe :) 

Miało być dalekie od artyzmu i miłe dla oka :P 

Edytowane przez PEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Nie wiem czy to mój monitor ale... suwak saturacji trochę w lewo, suwak ekspozycji trochę w prawo i będzie bomba. Poza na tak, kadr/kompozycja na tak, światło na tak. Dobre foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2017-06-09-Snapchat-540169829.jpg2017-10-27-Snapchat-1372700032.jpg2017-06-15-Snapchat-584664136.jpg

 

...takie i więcej podobnych będę wrzucał tutaj: https://www.instagram.com/malz.co.snaps/. Dla mnie to personalna ciekawostka o tyle, że są to zdjęcia prosto z aplikacji Snapchata - bez poprawy kolorów, jasności, kadrowania i (co dla mnie najgorsze) bez prostowania.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2017 o 14:13, PEN napisał:

@up: Nie wiem czy to mój monitor ale... suwak saturacji trochę w lewo, suwak ekspozycji trochę w prawo i będzie bomba. Poza na tak, kadr/kompozycja na tak, światło na tak. Dobre foto.

 

Całkiem możliwe. Mój monitor to najtańszy, niekalibrowany Benq TFT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jackzor napisał:

2017-06-09-Snapchat-540169829.jpg

 

...takie i więcej podobnych będę wrzucał tutaj: https://www.instagram.com/malz.co.snaps/. Dla mnie to personalna ciekawostka o tyle, że są to zdjęcia prosto z aplikacji Snapchata - bez poprawy kolorów, jasności, kadrowania i (co dla mnie najgorsze) bez prostowania.

Żeby to wyprostować, to chyba byś musiał czasoprzestrzeń nagiąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugi dzień świąt podjechałem do Urazu - małej miejscowości pod Wrocławiem, ot tak, na spacer. Jest tam mała rzeczna przystań i jakieś szlaki turystyczne się tamtędy ciągną, wzdłuż brzegu Odry. Idę sobie więc a tu, w krzakach stoi sobie łódka.

_MG_4970-Edit-Edit-Edit.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności