Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iRiver K1


Kilar Ezan

Rekomendowane odpowiedzi

Na odbywających się właśnie targach CES iRiver zaprezentował swoje nowe dziecko - model K1, który ma pojawić się w sprzedaży jako iRiver Smart HD

 

iriver_k1_smart-hd.jpg

 

Odtwarzacz wyposażony w 3,5" wyświetlacz (480x320), zdolny wyświetlać 16M kolorów (technologii wykonania nie ujawniono).

Player będzie wspierał m.in. MKV, Mpeg4, XVID, WMV, i H.264 (o formatach audio niestety cicho póki co).

K1 zostanie również wyposażony w kartę wifi (802.11g) i, co za tym idzie, przeglądarkę www.

Pozostałe funkcje to: tunery DMB-TV i radiowy, czytnik ebooków, kalkulator i sporo innych aplikacji.

 

iRiver zamierza udostępnić użytkownikom SDK, umożliwiające modyfikowanie wyglądu interface'u.

 

Odtwarzacz ma trafić pod koniec stycznia do sprzedaży w Korei (cena, pojemność i dostępność w pozostałych krajach jest nadal zagadką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale zastanawia mnie co oni teraz mają z dodawaniem tej nazwy "HD". Przypominają mi się czasy pegasusa gdzie każda gra miała w nazwie "super" :D

 

Podejrzewam, że w środku siedzi procek, który bez konwersji łyknie materiał HD. Ino, że nie widzę wyjścia HDMI, więc opcja dla leniwych, którym się konwertować nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak S9, poza tym nie oczekiwałbym cudów po nowych iriverach.

... tylko wygięty w drugą stronę ;D Ja może cudów nie oczekuje, ale gdzieś tam w duchu trzymam za nich kciuki z myślą "a może tym razem im się uda" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności