Skocz do zawartości

Strefa luźnych pytań o model P3 Samsunga


Yedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

W związku z tym że mój P3 wyjdzie ode mnie w poniedziałek, chciałbym się przydać jeśli chodzi o odpowiedzi na pytania dotyczące tego playera ...

Macie jakieś ? Pytania dobrze by było żeby dotyczyły wszystkiego tylko nie: czy gra lepiej niż cośtam .. albo czy dobrze będzie grał z ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten tryb ulicy, jak to działa dokładnie?

 

Zdublował się post :P to może jeszcze jak sobie z Flacami radzi, mocno zmula w porównaniu do mp3 czy aac?

 

Tryb ulicy to takie lekkie podgłośnienie z dodaniem sopranów .. zapewne do przewalczenia hałasu na ulicy ..

 

 

Co do flaców ... start i obluga względem mp3 jest praktycznie identyczna .. podobny czas odpalania 1 piosenki i przewijania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. da się przewijać w dowolne miejsce utworu?

2. menu jest w miarę płynne (bez żadnych widżetów itp)?

3. czy zmiana albumów jest w miarę płynna. na yt widziałem film jak koleś przesuwał okładkami to nieźle cięło

4. jest bardziej zimny czy ciepły?

5. czy między utworami jest przerwa (jeśli tak to jak długa) czy są jako jeden wielki set, bez przerw?

6. jaki jest realny czas życia na baterii (tylko muzyka średnia głośność itp)

7. warto? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. da się przewijać w dowolne miejsce utworu?

2. menu jest w miarę płynne (bez żadnych widżetów itp)?

3. czy zmiana albumów jest w miarę płynna. na yt widziałem film jak koleś przesuwał okładkami to nieźle cięło

4. jest bardziej zimny czy ciepły?

5. czy między utworami jest przerwa (jeśli tak to jak długa) czy są jako jeden wielki set, bez przerw?

6. jaki jest realny czas życia na baterii (tylko muzyka średnia głośność itp)

7. warto? :P

 

1. Tak, da się .. klikasz w połowę i jesteś w połowie ..

2. Przejście pomiędzy pulpitami jest z lekka niemrawe ... widzety mocno tego nie opóźniają ..

3. .... Pseudo cover flow działa dziwnie .. nie za szybko ..w porównaniu z sonym x czy touchem to jest nędza ...

4. To trudne pytanie .. wg EX500 player zdecydowanie należy do zimniejszych w strone neutralnego...

5. Nie ma praktycznie żadnego opóźnienia przy przejściu do następnego tracka. Żeby nie było . Gaplessa też nie ma ..

6. Nie udało mi się rozładowac batki .. ale myślę ze spokojnie 20 godzin na mp3

7. Patrząc na aktualne ceny ... Jeśli dorwiesz 8gb w cenie której ja sprzedawałem (300 pln), to uważam że jak najbardziej ...

 

Wszystkie testy zostały przeprowadzone na firmware 2.20

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim formacie odtwarza napisy do filmów?

Ja wrzuciłem tak kontrolnie SRT i zadziałało .. Z tego co czytałem obsługiwany jest również standard SMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Nie ma praktycznie żadnego opóźnienia przy przejściu do następnego tracka

 

Czyżby P3 miał gapless playback, czy przerwa jest tak krótka, że niemal niezauważalna? Jak byś mógł to sprawdź to proszę na faktycznie połączonych ze sobą kawałkach (jakieś koncertówki czy coś w tym stylu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Nie ma praktycznie żadnego opóźnienia przy przejściu do następnego tracka

 

Czyżby P3 miał gapless playback, czy przerwa jest tak krótka, że niemal niezauważalna? Jak byś mógł to sprawdź to proszę na faktycznie połączonych ze sobą kawałkach (jakieś koncertówki czy coś w tym stylu).

 

Gaplessa nie ma niestety .. ale ta przerwa pomiędzy trackami jest naprawde bardzo krótka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zadam ci jakies pytanko...

Mam dylemat i nie wiem co wybrac ;/

warto go kupic za 700zł +40zł przesylka z pixmania.com bo tylko tam jest dostepny ;/ 16gb czy moze lepiej ipod touch 3g 32gb za 1000zł ?

Mozesz porownac dzwięk tych playerow ? ktory lepszy ? szczegolnie do hip hopu

uzywam Creative Aurvana Live!, ale chce tez kupic jakies douszne

testowales moze itocha 3g lub chociaz slyszales na jakichś innych sluchawkach niz te w zestawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zadam ci jakies pytanko...

Mam dylemat i nie wiem co wybrac ;/

warto go kupic za 700zł +40zł przesylka z pixmania.com bo tylko tam jest dostepny ;/ 16gb czy moze lepiej ipod touch 3g 32gb za 1000zł ?

Mozesz porownac dzwięk tych playerow ? ktory lepszy ? szczegolnie do hip hopu

uzywam Creative Aurvana Live!, ale chce tez kupic jakies douszne

testowales moze itocha 3g lub chociaz slyszales na jakichś innych sluchawkach niz te w zestawie ?

 

Wg mnie bardziej to takiej muzyki nadaje .. sony X .. Co do okazji .. na ebayu angielskim jest taki P3 16GB za 550 z wysyłką ..

 

Jeśli chcesz używać CALi, to i P3 i Touch 3G będzie dobry .. Oba są neutralnymi w strone zimna ..

 

O Touchu 3G powiem coś za kilka dni jak do mnie przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem juz na allegro Samsunga P3 8gb powystawowego z 1 miesiaczną gwarancją za 350zł + 24zł przesylka. Tylko jeszce musze jakies sluchawki do niego kupic, ale srednio wiem jakie. Chce kupic douszne bo nauszne juz mam (CAL'e). Podobno Sony ex85 sa bardzo dobre do P3 tylko jak rozroznic oryginały od podrobek na allegro ;/ ?. Chyba, ze jakies inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem juz na allegro Samsunga P3 8gb powystawowego z 1 miesiaczną gwarancją za 350zł + 24zł przesylka. Tylko jeszce musze jakies sluchawki do niego kupic, ale srednio wiem jakie. Chce kupic douszne bo nauszne juz mam (CAL'e). Podobno Sony ex85 sa bardzo dobre do P3 tylko jak rozroznic oryginały od podrobek na allegro ;/ ?. Chyba, ze jakies inne ?

Cokolwiek byle ciemne były .. lub neutralne .. poszukaj ex w komisie u nas .. Tu bynajmniej trudno o podróby bo się ludzie znają

Do wyboru masz jeszcze nuforce ne-6 ..

Mi ex85 nie podpasowały samym kształtem .. bo mi wylatują z ucha .. no i gumek nie moge do nich idealnych znaleźć bo standardowe są albo za małe albo za duże ...

Ew jakieś SM czyli Sound Magiki .. PL11 bodajże .. Tu masz wątek http://forum.mp3store.pl/topic/59259-house-dobry-bas-50-zl-do-iphone-2g/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Poszukuję skórzanego etui do tego Samsunga. Wiem że na Polskim rynku konkretnie nic pod ten model nie dostanę, ale czy może od jakiegoś innego odtwarzacza pasuje? Najlepiej jak by nie miał klipsów i jakiś innych takich, tylko był jak najprostszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze mi ktoś czym najlepiej konwertować filmy na P3?Bo jak do tej pory używałem programów SUPER i Free Zune bez pozytywnych rezulataów.Wciązpojawia się komunikat że zły format itp.Może mam złe ustawienia konwersji?Jaki powinny być prawidłowe?

 

A ja wziąłem pierwszego lepszego divxa z netu , wgrałem na p3 i obejrzałem na nim(p3) film ...

Jaką masz wersję firmware ? Bo ja miałem w miarę najnowszą i tu możesz miec problem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

P2 vs P3?

(że p3 ładniejszy to wiem :E, mam tutaj na myśli jakość dźwięku)

Ma ktoś może obydwa playery? Jeżeli tak to niech ktoś wrzuci na jednego i drugiego jakiegoś OGG w najlepszej możliwej jakości i na tych samych słuchawkach je porówna :D. W ostateczności może być i MP3 320. Bo powiem szczerze korci mnie w kierunku tego P3 ale nie wiem czy jest sens..

 

P.S

Jest może ktoś z Krakowa posiadający P3? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P2 vs P3?

(że p3 ładniejszy to wiem :E, mam tutaj na myśli jakość dźwięku)

Ma ktoś może obydwa playery? Jeżeli tak to niech ktoś wrzuci na jednego i drugiego jakiegoś OGG w najlepszej możliwej jakości i na tych samych słuchawkach je porówna :D. W ostateczności może być i MP3 320. Bo powiem szczerze korci mnie w kierunku tego P3 ale nie wiem czy jest sens..

 

P.S

Jest może ktoś z Krakowa posiadający P3? :)

 

P3 ma słyszalną różnice w SQ na jego korzyść i niektórzy już takie testy robili .. poza tym P3 jest alu, obsluguje filmy bez rekompresji i obluguje flace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności