Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do srh240/k518dj


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje odtwarzacz, ktory dobrze sie zgra z Shure SRH240 (mysle rowniez o K518DJ ale nie wiem czy one sie nadaj do rocka) oraz EX85. Laczny budzet jaki chce przeznaczyc na odtwarzacz+sluchawki to 650zl (EX85 nie liczcie bo juz je posiadam, chodzi o srh240/k518dj+jakis odtwarzacz). Potrzebuje dobrej jakosci dzwieku (obsluga FLAC obowiazkowa), jest mi obojetne czy dyskowiec czy flash. Wymiarami odtwarzacza sie nie przejmuje. Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odtwarzacza Ci nie doradzę, bo sam w tej chwili nie wiem, co kupić, ale mała rada dotycząca słuchawek - AKG K518DJ jak najbardziej nadają się do rocka. Zanim je kupiłem czytałem, że bas jest zbyt punktowy i to spisuje się dobrze jedynie przy elektronice, a do rocku, czy punka się nie nadaje. Uznałem jednak, że wolę się przekonać na własne uszy i pojechałem do MP3 Store posłuchać sobie tych słuchawek. Nie wiem, być może coś jest ze mną nie tak, ale ja w tym basie żadnych braków nie widzę. Używam tych słuchawek już ponad miesiąc i z muzyką, której słucham (głównie pop-punk, trochę rocka, ragga) sprawują się wyśmienicie. Nie mówię, że są lepsze od dwóch pozostałych wymienionych przez Ciebie, chcę tylko rozwiać wątpliwości na temat tego, czy nadają się do rocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności