Skocz do zawartości

Jak Odblokować Radio W Sandiskach !


Gość bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ehhh, no to od dziś zaliczam sie do grona osób które nie doczytały tematu do końca, przed zmiana softu czego zaczynam żałować.

Pech o tyle taki ze nie ma jak ukryc zmiany softu przed serwisem, a cięzko bedzie wytłumaczyć po co wgrywałem nowy soft w serwisie komputerowym ;] bo tym głownie sie zajmuje sklep gdzie kupiłem mp3. No nic trzeba bedzie udać głupka ze niby jak jest nowy soft to czemy by nie wgrac. ;] skoro jest udostępniany na stronie producenta, i nie bylo zadnych ostrzezen ze cos bedzie nie tak. gorzej jak przedemna trafil sie juz jakis glab co opisał cala procedure zmiany sotfu. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Posiadam od 2 tygodni nową sansę m240 soft v4.1.08E dzisiaj wgrałem soft v 4.1.08A wszystko działa jak należy, ale radio nie działa, totalna cisza. W menu jest zakładka Radio FM pokazuje częstotliowści radiowe w trakcie przeszukiwania ale niestety nic nie znajduje, jak napisałem wcześnie jest cicho. Jaka jest przyczyna , czyżby ten model nie miał chipa z radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego posta ( tyle tego jest <_< ), ale w Sansach serii m200 nie ma możliwości odblokowywania radia.

Początkowe modele jakie do nas trafiały miały zablokowany chip radiowy i tu dało się w związku z tym podziałać. Od

dłuższego czasu jest to jednak nie możliwe ( wszystko co trafia do Polski owego chipa nie posiada ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze ja robiłem upegarda (sansa m240 v4.1.08a) z tego pliku: http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=15620

1. Rozpakowujemy zawartość archiwum do głównego katalogu odtwarzacza i odłączamy go od komputera.

2. Wyłączamy i włączamy odtwarzacz. Powinien się zacząć proces aktualizacji. Po zakończeniu procesu odtwarzacz sam się zresetuje.

Trwało to około 10 sekund i po krzyku!!!

wszystko gra jak narazie ( radio też :-) )

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem Sansy m240 z softem w wersji 4.1.08E, przymierzałem się do zmiany FW na Amerykański w celu odblokowania radia i już na początku napotkałem problem, mianowicie gdy otwieram plik SYS_CONF.DNC mam same "krzaki" i nie mogę go ze edytować bo nie czego tam zmieniać, za to w pliku version.sdk mam:

 

#DO NOT EDIT OR REMOVE THIS FILE

 

Product: m2X0

FW: V4.1.08E

Region: Americas

 

więc, nie wiem, gdzie i jakie zmiany wprowadzić, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,mam sanse e250.Nie wiem jak sprawdzić wersję (znaczy wiem tylko nie wiem jak się ją czyta:))więc wkleję cały plik tekstowy

"Version Info: Product Rev.: PP5022AF-05.51-S301-02.24-S301.02.24E-D

Base Code: 05.51-S301-02.24-S301.02.24E-D

ODM Ver.: S301-02.24-S301.02.24E-D

OEM Ver.: S301.02.24E-D

Build Type: -D

Build Date: 2007.12.24

Build Number: (Build 32.10)"

 

I mam w związku z tym pytanie,czy w tej wersji da się uaktywnić radio? Jeśli tak to proszę by ktoś podał linka do aktualnego amerykańskiego softu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności